Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 14 gru 2018, 03:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 paź 2012, 11:01 

Już nikt nie potrafi i nie może w tym kraju uczciwie zarobić, super portale z podróbami wyrastają jak grzyby po deszczu i małe sklepy z oryginalnymi ciuchami nie mogą się utrzymać z taką "konkurencją". No ale cóż, biznes podróbowy dobry, opłacalny, odpowiedzialność zerowa, więc nikogo to nie powinno dziwić. I jak w tym kraju ma być dobrze jak handlarze lewym towarem eliminują z rynku tych uczciwych ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 02 paź 2012, 10:44 

Skąd macie ten adres na Hong Kong? Tam jest wirtualne biuro podane, ale żadnych takich innych rzeczy...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 03 paź 2012, 08:47 

Odpowiedź na pytania: czy rzeczy są oryginalne?...czemu nie można zapłacić przy odbiorze?
i o zwrot towaru

Drogi użytkowniku, dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Informujemy, że zgodnie z zapewnieniem producentów wszystkie produkty zamieszczone w ofercie sklepu są oryginalne.

Wszystkie zamówienia wysyłane są bezpośrednio z magazynów producentów. Co do gwarancji dołączana jest ona jedynie do produktów, które wybierze producent, nie mamy wglądu w tą statystykę. W Polsce znajduje się jedynie adres korespondencyjny właściciel sklepu, a wszystkie produkty są wysyłane z magazynów producenta znajdujących się za granicą, stąd brak możliwości płatności przy odbiorze.

Zwrot jest możliwy do 10 dni od daty odebrania prosduktu, zwroty są wykonywane na adres krajowy.

- Pozdrawiamy, 66Procent

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 paź 2012, 11:16 

Kilka dni temu zniknęła strona Pilka-sklep oferująca identyczny towar. Podejrzewam , że to kolejne wcielenie tej firmy , aby znowu naciągać naiwnych. Bardzo podobne regulaminy sprawiają , że mam takie podejrzenia . Sam zostałem naciągnięty przez w.w. firmę Policja i prokuratura nic nie mogą zrobić tym oszustom , gdyż zarejestrowana jest w Hong Kongu.A polski adres operatora to fikcja.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 paź 2012, 12:48 
Moderator

ferd45 napisał(a):
Kilka dni temu zniknęła strona Pilka-sklep oferująca identyczny towar. Podejrzewam , że to kolejne wcielenie tej firmy , aby znowu naciągać naiwnych. Bardzo podobne regulaminy sprawiają , że mam takie podejrzenia . Sam zostałem naciągnięty przez w.w. firmę Policja i prokuratura nic nie mogą zrobić tym oszustom , gdyż zarejestrowana jest w Hong Kongu.A polski adres operatora to fikcja.

Co to za różnica czy to właściciele PilkaSklep.pl czy nie. Najważniejsze, że tam i tu sprzedają podróby i żeby omijać tego typu sklepy z daleka.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 paź 2012, 09:38 

a dziś ten sklep wyskoczył jako reklama na gadu-gadu <szok2>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 paź 2012, 09:47 
Moderator

fajna-ania napisał(a):

placi za reklame tu mu ja pokazuja, nie wazne czy sprzedaje oryginaly czy nie

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 paź 2012, 12:46 
Moderator

marjo napisał(a):
fajna-ania napisał(a):

placi za reklame tu mu ja pokazuja, nie wazne czy sprzedaje oryginaly czy nie

No właśnie, ja bardzo często widzę reklamy Złotych Wyprzedaży.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 paź 2012, 21:41 

numer Gadu-Gadu: 11191185
Witam wszystkich
Sklep sprzedaje podróbki - firma z Azji
Więcej info wypisałem na moim blogu tutaj: http://mrkoozik.blogspot.com/2012/10/66procent-kolejni-internetowi-oszusci.html

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 paź 2012, 21:49 
Moderator

Jooo? Co Ty nie powiesz? A my przecież cały czas piszemy, że sprzedają oryginały... <torba>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 paź 2012, 23:21 
FakeHunter

MrKoozik.pl napisał(a):
Witam wszystkich
Więcej info wypisałem na moim blogu tutaj: http://mrkoozik.blogspot.com/2012/10/66procent-kolejni-internetowi-oszusci.html

cały temat o tym, że fejki... a co do samego tekstu to niezłe babole stylityczne

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 paź 2012, 18:49 

a czy ktoś pisał do producentów odpisali coś? Jak nie to pewnie produkty są oryginalne nie ma o co się martwić; jak macie takiego maila to prześlijcie mi na maila będę wdzięczny. Ja sam tam zamówiłem jestem ciekaw przesyłki i jakości. Nie mogę się doczekać jak produkty będą oryginalne z pewności będę korzystał z tego sklepu. Numer listu przewozowego już jest więc obawy już przeszły.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 paź 2012, 18:57 

MrKoozik.pl napisał(a):
Witam wszystkich

A na Twoim miejscu najpierw poprawiłbym stylistycznie tekst, a dopiero szukałbym tematu o wiele bliższego wiedzy, bo chyba każdy wie że raczej ekspertem nie jesteś.
Taka mała rada :) i więcej optymizmu :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 paź 2012, 19:04 
Moderator

no to gratuluje swiadomie wtopionej kasy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 paź 2012, 19:30 

Według mnie ten sklep zniknie tak samo szybko jak pilkasklep.pl Miesiąc skutecznej reklamy na największych portalach internetowych, setki czy tysiące "sprzedanych" produktów, kasa zainkasowana i wio na Kajmany. Ciekawe czy ktokolwiek z zamawiających otrzymał od nich przesyłkę... Myślę, ze tu będzie podobnie - mechanizm ten sam, pewnie i "przedsiębiorca" z tej samej gliny ulepiony, o ile to nie ta sama osoba. Zwąchali łatwy zarobek na naiwnych i tyle...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 paź 2012, 01:43 
Moderator

misio1991 napisał(a):
a czy ktoś pisał do producentów odpisali coś? Jak nie to pewnie produkty są oryginalne nie ma o co się martwić; jak macie takiego maila to prześlijcie mi na maila będę wdzięczny. Ja sam tam zamówiłem jestem ciekaw przesyłki i jakości. Nie mogę się doczekać jak produkty będą oryginalne z pewności będę korzystał z tego sklepu. Numer listu przewozowego już jest więc obawy już przeszły.

Takich to nie żałuje... :roll:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 paź 2012, 10:36 
FakeHunter

Przecież to jeden z naganiaczy ze sklepu, nie możliwe żeby normalny człowiek tryskał taką ignorancją i głupota.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 paź 2012, 11:34 
Moderator

fred150 napisał(a):
Przecież to jeden z naganiaczy ze sklepu, nie możliwe żeby normalny człowiek tryskał taką ignorancją i głupota.

Skąd wiesz, że on do tych "normalnych" należy, bo ja czytając jego post szczerze w to wątpię ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 paź 2012, 13:17 

Jak dla mnie to troll.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 paź 2012, 20:13 

fred150 napisał(a):

Złote wyprzedaże mają stronę na facebooku na której ludzie wprost rozpływają się nad super sklepem, a niektórzy nawet płaczą, że drogo :D.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]