Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 lip 2018, 11:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2012, 18:20 

Witam, chciałem was zapytać, czy warto zainteresować się ofertą sklepu http://66procent.pl/, ponieważ mają bardzo atrakcyjne ceny, nie bardzo wiem na jakiej zasadzie on działa (coś jak groupon?). Produkty są oryginalne? Ktoś korzystał z ich oferty?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 paź 2012, 18:24 
FakeHunter

bylo. fejki

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 paź 2012, 18:32 
Moderator

tutaj viewtopic.php?f=29&t=5340

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 paź 2012, 19:47 
Moderator

...<torba>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 03:53 

Jestem troche podlamany swoja glupota! Przyznaje dla swojej obrony, ze jestem schopoholikiem, ale i tak wszystko powinno zapalac czerwone swiatelka:

1 przede wszystkim CENA
2 Lacoste ma rozmiary podawane w numerach np. 5 a nie L
3 dalem sie tez nabrac na wyjatkowa promocje z zegarem odliczajacym czas... licznik zastartowal od nowa zaraz po polnocy - za to licznik zakupionych rzeczy, mimo moich zakupow stal dalej i stoi na "412 sztuk juz kupiono"... staralem sie kupic, "zeby zdazyc!"
4 wiem, wiem - wstydze sie :oops: ale, zamowilem az 4 koszulki na raz i za przesylke policzono mi 4 x 20zl (nawet ktos z obslugi pofatygowal sie, zeby mi wyjasnic mejlowo, ze koszt jest tak skalkulowany - bo sztuka dostarczona bedzie z innej hurtowni...)

Glupota ludzka nie zna granic! Tylko dlatego, ze pilka.pl nie odbierala telefonow, nie zamowilem tam koszulki z napisem...

Wydaje mi sie nie do konca fair zamieszczanie reklam sklepow-oszustow. Jak to mozliwe, ze po aferze z AmberGold, dalej mozliwe sa przewalki w bialy dzien z reklama na glownych portalach?

Cale szczescie ze cos mnie tknelo zeby poszukac opinii w necie. Wielkie dzieki za ta strone!!!

Mam nadzieje, ze moja glupota da do myslenia innym!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 07:56 

Kazdy uczy sie na bledach. Nastepnym razem bedziesz juz wiedzial.

Tylko nie zapomnij wrzucic zdjec tych koszulek jak juz dojda (o ile dojda...).

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 12:18 
Moderator

Nawet na przesyłce muszą zarobić :D Proponuję zaraz po otrzymaniu zwrócić towar, odzyskasz choć część kasy. Jeśli zamówił polówki to podejrzewam, że będą wyglądać tak samo jak tutaj.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 12:37 

Najpierw musi ten towar otrzymać, a jakoś w to wątpię...

A co do reklam - klient płaci i nikogo nie obchodzi co on tam zamieści o ile nie jest to treść wulgarna czy nieprzyzwoita.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 12:56 
Moderator

nowhere napisał(a):
Najpierw musi ten towar otrzymać, a jakoś w to wątpię...

A co do reklam - klient płaci i nikogo nie obchodzi co on tam zamieści o ile nie jest to treść wulgarna czy nieprzyzwoita.

Nie zamawiałem tam to nie wiem czy zakupione towary dochodzą czy nie ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2012, 14:46 
Moderator

pewnie jak w pipkasklep, 1%zamowien wysla i tyle :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 19:03 

Jestem naiwna bo......kupiłam na tej stronie i wiem już że wtopiłam kasę jak nic. Nie będę się przed Wami "tłumaczyć" ale podjęłam działania i napisałam do kilku firm z ich strony, czekam obecnie na odpowiedź. Od poniedziałku staram sie odzyskać swoje pieniądze, co już wiem że jest nie realne. Mój telefon nie jest już odbierany w BOK, na maile nie odpisują, uprzedziłam ich że powiadomię policje co tez uczynię jutro. Zobaczymy co będzie można w tej sprawie zrobić... link do artykułu http://wielkopolska.naszemiasto.pl/arty ... ,id,t.html
Wiecie co, najgorsze dla mnie nie jest to ze "umoczyłam" ale pierwszy raz kupowałam przez internet i już więcej tego nie zrobię.
Z tego co się już dowiedziałam przesyłkę mam otworzyć w obecności Policji (jeśli tak będzie).
Rozmawiając z BOK uświadomiłam sobie rozmiar mojej naiwności Dominika66 czy tez Kasia ze stanowiska nr 7 nie chciały podać mi swojego nazwiska ani tez nazwiska szefa. O certyfikacie mogę zapomnieć bo dla nich certyfikatem jest metka, a zamówienie podobno zostało poddane realizacji w chwili wpłacenia na ich konto.
Jak uda mi sie jutro załatwić coś na Policji czy tez dostanę informację z którejś z firm dam znać. Jedno jest pewne jestem tak wściekła że nie odpuszczę i już nie chodzi o kasę.
Pozdrawiam
Szkoda że o istnieniu tej strony dowiedziałam sie po fakcie :(

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 19:17 
Moderator

Jeeaa najbardziej popularny temat w Weryfikacji znów wraca na tapetę <haha> No niestety zakupy nie tylko przez Internet trzeba robić z rozwagą, wielu o tym zapomina i rzuca się, bo takie promocję. To w takim razie czekamy (bynajmniej ja) na relację co uda Ci się załatwić :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 19:48 

Przesyłki jeszcze nie otrzymałaś prawda? Jak na razie jeszcze nie przeczytałam nigdzie, żeby ktoś ją otrzymał, więc nie jestem pewna czy w ogóle wysyłają. Być może zainkasują kasę za setki czy tysiące zamówień i się zwiną... Nie byłby to pierwszy taki przekręt.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 20:23 
Moderator

zobaczysz paczke jak swinia niebo

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 20:26 
Moderator

To widzę, że Złote Wyprzedaże nie są takie złe, bo tam chociaż ludzie dostają zamawiany towar, co prawda jakieś gówna ale zawsze :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 20:34 

No proszę,a jednak wałek.Polak potrafi :D
A jeszcze nie tak dawno jeden z "forumowiczów" przekonywał do "super" sklepu 66..... :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2012, 21:28 
Moderator

Cytuj:
...firma zarejestrowana jest na Malediwach...

Niedługo tego typu firmy będą rejestrować na innych planetach :lol:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2012, 07:43 

11160 wyswietlen tematu w troche ponad miesiac.
Niezly ruch na stronie allekicz.pl wygenerowal temat strony 66procent.pl

Szkoda, ze ludzie tak rzadko szukaja opinie o sklepie w internecie, albo sa tak naiwni, ze wierza ze oni akurat dostana towar, albo patrza tylko na cene i kupuja bez zastanowienia.

Jak wynika z wyliczen podanych w tym podlinkowanym artykule, strona 66procent mogla juz zarobic ok. 1 mln. zl. Teraz zrobilo sie goraco wiec pewnie strona niedlugo znikinie, ale mysle ze jeszcze przed swietami, jak ludzie kupuja bez opamietania, pojawi sie nastepny klon tej strony.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2012, 09:58 

numer Gadu-Gadu: 4060344
To jest bardzo przykre ...
Bo sprawca nie zostanie wykryty ..
A nawet jeśli to ... dostanie śmieszny wyrok po którym wyjdzie i będzie bogaty.

Ale to nie on jest winny tylko NAIWNOŚĆ i GŁUPOTA ludzka!
Gdyby nie naiwni ludzie takich cwaniaków by nie było.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2012, 12:48 
Moderator

Naiwność i głupota była, jest i będzie wśród ludzi. Nawet jak polówki z Lacoste, TH i reszty będą po 20 zł to i tak będą je kupować... Wszystko by chcieli, a najlepiej za frajer <torba>

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]