Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 18 paź 2017, 05:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: BuyVip.pl
PostNapisane: 08 cze 2011, 13:51 

W wątku kategorii Abercrombie juz ta sprawa została poruszona, ale że nie każdy tam wchodzi to pomyślałem że warto wspomnieć też o tym w tym dziale. Dzisiaj na buyvip pojawiły się ubrania od Abercrombie między innymi w kolorze czarnym, a jak każdy kto choć troche interesował się marką wie, ta firma nie produkuje ubrań w tym kolorze, a więc portal buyvip sprzedaje podróbki!!! Myśle że w tej chwili można śmiało wrzucić tą stronę do kategorii Odradzamy. Swoją drogą taką sprawą powinnien ktoś się zająć, tym bardziej, że jest to dosyć rozpoznawalny portal, promowany przez allegro (i chyba wchodzący w skład grupy allegro?).

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 14:09 

No to ładnie...Nie tylko na necie można się nabrać. TK MAXX też sprzedaje czasem podróbki np. polówki Ed-Hardy (osobiście kupiłam taki bubel) :(

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 14:22 

Wysłałem im pytanie rano w tej sprawie. Na razie nie odpisali. Sporo zamawiałem w innych kampaniach buyvip. Jakby się okazało, że wciskają podróbki to będzie niezła skucha.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 14:23 

W TK MAXX podróbki??? Nie może być <szok2>
A z ciekawości: jaką nazwę ma ten kolor w jezyku polskim, bo dla mnie wygląda jak czarny?
To i bao.pl również nie jest niczym pewnym, w końcu sprzedawał polówki TH 11/07.

Ostatnio edytowano 08 cze 2011, 15:23 przez Senesino, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 15:11 

To jest granatowy kolor. Jeśli chodzi o Tk maxx'a to też pierwszy raz się nadziałam. Może taki rzut dostali. Dopiero w domu porównałam metki z tym kupionym w USA i tym z Tk Maxxa. Nie mówiąc już że po pierwszym praniu polówka straciła fason a napisy się zmyły prawie całkowicie...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 15:58 

Nawet jeśli jest to "granatowy" , rzeczy z BuyVip'a to tandetne podróby. Popatrzcie na bluzy damskie, na jednej perfidnie widac wystające nitki. A z bluzą z "butem" spotkałem się na żywo. Szkoda gadać co oni wyprawiają!

edit

Dresy damskie tez niczego sobie , ciekawe skąd ciągną, turcja? Kiedyś tam złowiłem na allegro taką bluze damską dla siostry , szkoda było pieniędzy na zwrot więc dobrze się myje ją podłogi ;-)

Nick allegro - Slasheer
Oryginalna odzież z USA.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:27 

Buy Vip:
Wszystkie przedmioty oferowane na BV są w 100% oryginalne. Czarny kolor w nomenklaturze Abercrombie to "navy" (można sprawdzić na stronie A&F). Żeby nie wprowadzać w błąd naszych Klientów zdecydowaliśmy się na kolor "czarny" a nie "navy" wg nazewnictwa marki. Kolekcja oferowana obecnie w BV nie jest kolekcją najnowszą. Gwarantujemy oryginalność przedmiotów.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:39 

headstar napisał(a):
Buy Vip:
Wszystkie przedmioty oferowane na BV są w 100% oryginalne. Czarny kolor w nomenklaturze Abercrombie to "navy" (można sprawdzić na stronie A&F). Żeby nie wprowadzać w błąd naszych Klientów zdecydowaliśmy się na kolor "czarny" a nie "navy" wg nazewnictwa marki. Kolekcja oferowana obecnie w BV nie jest kolekcją najnowszą. Gwarantujemy oryginalność przedmiotów.

Taaa... jasne... Navy to jest ciemny granat, a nie czarny, myślałem zawsze, że ja mam problemy z kolorami, ale widze, że z ludzmi z buyvip jest gorzej... taką gwarancje oryginalności to niech sobie...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:41 

stara kolekcja może miec wystające nitki i czarny kolor! Oni się tylko pogrążają , brak mi słów!

ps czy ja moge prosic o zjdecia metek?

Nick allegro - Slasheer
Oryginalna odzież z USA.

Ostatnio edytowano 08 cze 2011, 16:43 przez slasheer, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:43 

Też dostałem takiego samego maila. Wysyłają odpowiedź z szablonu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:44 

o to ciekawe co ja dostane :) JA akurat nie pytalem o kolor tylko dlaczego sprzedają tandetne podróby..

Nick allegro - Slasheer
Oryginalna odzież z USA.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 16:53 

Wszędzie to samo wklejają. Na swoim facebooku też na pytania o podróbki tą sama regułkę wrzucają:

Obrazek

http://www.facebook.com/pages/Buy-Vip-Poland/395619801270

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 cze 2011, 17:05 

Jak dla mnie sprawa powinna trafić do odpowiednich organów ścigania... tylko z drugiej strony co im mogą zrobić? Szkoda, że Abercrombie nie interweniuje w takich przypadkach, tym bardziej, że nie jest to jakiś szary sprzedawca z allegro, tylko znany portal, a na takim nie powinny się trafiać takie "orzeszki".

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 cze 2011, 10:55 

kurde zamówiłem koszulę i sweter Pepe Jeans z obecnej oferty, zobaczymy co przyślą

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 cze 2011, 23:00 
FakeHunter

proste, napiszcie w tej sprawie do przedstawicielstwa Abecrombie, co oni wam powiedza, ja korzystalem pare razy z oferty BuyVip i towar otrzymalem oryginalny

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 cze 2011, 12:39 

Jest szansa, że allegro czyli buyvip za to beknie. A&F ma swojego reprezentanta prawnego w Polsce i jest to kancelaria Drzewiecki&Tomaszek i Wspólnicy. Jeśli tylko zgłoszenie o sprzedaży podróbek przez tak duży portal jak buyvip trafi do A&F oni na pewno przekażą sprawę do owej kancelarii a jest to jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza kancelaria specjalizująca się w prawie własności i patentowym. Chętnie się tym zajmą bo będzie z kogo ściągnąć pieniążki a oni zawsze "doją" spore kwoty i są skuteczni w ich wyciąganiu. Tak czy owak warto obserwować jak sytuacja się rozwinie... :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 cze 2011, 13:51 

Cytuj:
W związku z Waszymi wątpliwościami jakie pojawiły się po opublikowaniu przez nas oferty ubrań marki A&F podjęliśmy decyzję o wycofaniu jej ze sprzedaży. W tej chwili trwa wyjaśnianie tej sprawy. Jednakże, mając na uwadze dobro naszych klientów, nie chcemy Was narażać na jakiekolwiek niedogodności.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie towary oferowane w naszym serwisie są fabrycznie nowe oraz w 100 % oryginalne. Każda kolekcja pochodzi od sprawdzonego dystrybutora bądź też producenta. Jak już informowaliśmy firma, z którą współpracujemy przy tej kampanii jest wiarygodnym i sprawdzonym dostawcą odzieży takich marek jak m.in. Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Hugo Boss czy Gant. Dostawca posiada dokumentację zaświadczającą o oryginalności sprzedawanego towaru oraz dopuszczeniu go do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Niemniej podjęliśmy kroki w celu wyjaśnienia tej sprawy oraz potwierdzenia oryginalności oferowanej przez nas kolekcji. Zwracamy Waszą uwagę na fakt, że oferowany przez nas towar firmy A&F pochodzi z poprzednich kolekcji marki.

Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchamiamy proces zwrotu pieniędzy dla osób, które dokonały zakupu z naszej oferty A&F. Dziękujemy również za wszystkie zgłoszenia oraz uwagi dotyczące kampanii.

Zespół BuyVIP

ehh :)

Nick allegro - Slasheer
Oryginalna odzież z USA.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 cze 2011, 23:21 

Fabio napisał(a):
kurde zamówiłem koszulę i sweter Pepe Jeans z obecnej oferty, zobaczymy co przyślą

Co do Pepe Jeans - 100% oryginał.
Kupiłem kilka rzeczy na poprzedniej wyprzedaży na buyvip - zweryfikowane sklepie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 lip 2011, 22:20 

Czyli Wychodzi na to ze sprzedawcy znają sie na weryfikacji ? Ja jedyne doświadczenie z pracownikami np P&C jest taka ze gdy spytałem sie o ofertę RL dowiedziałem sie ze nie posiadaja i nie posiadali nigdy takiej firmy w swojej ofercie ;/

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 31 sie 2011, 13:44 

kubeq napisał(a):
Czyli Wychodzi na to ze sprzedawcy znają sie na weryfikacji ? /

no widzisz, tak się składa, że tak :) Nawet pokazali takie same folie na ubraniach, sposób składania przez "chińczyków" i zabezpieczenia przed jakimś przebarwieniami etc. Nie każdy Człowiek musi mieć w czterech literach swoją robotę, niektórzy utożsamiają się z firmą.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]