Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 lis 2017, 05:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2012, 10:08 

numer Gadu-Gadu: 4060344
WOW ;) Wierzymy,zazdrościmy! Mało tego, marzymy, żeby być kimś takim jak ty i mieć szafę pełna oryginałów, póki co zadowalamy się gnojeniem wielkich przedsiębiorców, uczciwszych od samego Boga. Jest nam głupio i wstyd za siebie i przykro nam, że musiałeś zalogować się na tak dennym forum pełnym plebsu :| Przepraszamy!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:04 

mam w tyłku czy wierzysz czy nie ale baranie nie wypisuj głupot skoro nie masz o czymś zielonego pojęcia... śmiać mi się chce jak na tym forum ktoś na podstawie krzywo przeszytych szwów dyskwalyfikuje tanie linie odzieży... abercrombie, RL, armani jeans, calvin klein, ed hardy to marki które słyną z byle jakości...

wyprodukowane byle gdzie, byle jak w większości z byle jakich materiałów ( np. pseudo skóry armaniego ) ... szczególnie ich masowe tanie linie które nawet w Polsce kosztują tanio w stanach leżą na półkach po 5 ~ 20 $ "t-shirty" i to właśnie można kupić na markafoni czy złotych wyprzedażach...
Fakt trafiają się tam również dobre jakościowo produkty z lepszych lini lecz jeśli miałbym mówić o częstotliwości to "okazje" występują średnio raz na 2 -3 miesiące...

w stanach jest nawet ludziom wpajany taki trend że ubranie nie powinno być doskonałe... po to aby usprawiedliwiać marną jakość produktów... niektórzy producenci doszli do wniosku że człowiek dla marki zaakceptuje każdą najgorszą nawet jakość...

są jeszcze firmy trzymające jakość ale jest ich niewiele... np. takie jak...

dolce gabbana - wszystko jest szyte we Włoszech... jakościowo 1 liga
ICEBERG - marka GILMAR - co mówi samo za siebie
MOSCHINO
VERSACE i JVC - jakościowo super choć nieco "festyniarska"
TRUSSARDI
Paul Shark - wyłącznie Włochy - nie znam marki która wykonuje ubrania bardziej starannie niż oni...
i ciekawostka firma tego samego koncernu co hugo boss dostępna w royal collection... taki "no name" ale z jakością 1 - klasa ( claudio campione )

tych dobrych jest o wiele więcej jak i również tych złych...

BTW... mój kolega szyje ubrania reklamowe klientami są microsoft, sony ericsson itp... wysyła to na całą europę... kiedyś firma zamówiła sobie bluzy z własnym logo pod warunkiem że będę jednej z najlepszych w tym temacie firm ( celowo nie wymieniam nazwy ) jako że chłopak jest ogarnięty to skontaktował się z producentem... zrobili mu je o wiele taniej już z logotypem klienta niż on sam miałby je kupić i haftować...

BOSS też trzyma jakość ( poza linią orange ) ale niestety od dłuższego czasu również szyją go gdzie popadnie... tylko nie w europie... i to mnie boli bo bardzo lubię ich za wspomnianą jakość...

także nie wszystko złoto co się świeci... radzę pobywać tu i tam i samemu podochodzić do swoich wniosków... z USA, Anglii można za bezcen sprowadzić całe kontenery odzieży "marek" które później opisujecie jako podróbki...
gdybyście widzieli ile tych szmat leży w Europejskich outletach po kilka euro zmienilibyście zdanie...

specjalistą nie jestem jak niektórzy się tu opisują... jestem konsumentem, świadomym... wiedzącym co pisze...

Ostatnio edytowano 30 wrz 2012, 11:42 przez arnold, łącznie edytowano 3 razy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:14 

@ up

Dolce&Gabbana nie szyje tylko we Włoszech :) maja tez fabryke w Chinach na 100%.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:27 

wszystkie ich rzeczy jakie mam pochodzą z Włoch... w butikach też nie widziałem niczego z innego kraju... tu zdjęcie jednego z t-shirtow z lini młodzieżowej czyli D&G. Pozatym fenomenalnie pakują towary w swoim sklepie internetowym... nawet pudełko jest czarne stylowe i posiada wewnątrz naklejoną materiałową metkę :). Od razu załączają druk/naklejkę bezpłatnego zwrotu w razie niezadowolenia z rozmiaru itp...
Jest stoisko D&G w warszawskim VITKACU - wszystko Italia, włącznie z butami - można zobaczyć

Obrazek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 12:52 
FakeHunter

Taki z ciebie specjalista co to wszystko widział i wie... łap więc zdjęcie z jednej z moich koszul, mam tego wiecej ale szkoda mi czasu na takich przygłupów.
http://imageshack.us/a/img29/9421/rumunia.jpg
Możesz być konsumentem chodzącym i zamawiającym oryginalne ubrania od producentów ale podmioty które wymieniłeś - MARKAFONI, ZŁOTE WYPRZEDAŻE, FASHIONET sprzedają podróbki.
Ps. skoro stać Cię na zakupy prosto z butików po co korzystasz z takich serwisów ?
Ps 2. masz parę firm itd. a jedną z nich jest Markafoni czy Złote podróby ?
Ps 3. cyt. " BTW prawdopodobnie jesteście bandą gnoji marzących tylko o markowych ubraniach...
hahaha tylko tak się składa pajace że ja już na świecie parę wiosen przeżyłem...
śmierć frajerom... ale mnie dzieciaki rozbawiliście na weekend :))))))
P.S. proponuje stanąć przed lustrem i zweryfikować czy macie twarz czy dupę na głowie bo po wypowiedziach wnoszę że to drugie "
Gratuluję erudycji 32 letni biznesmenie z doświadczeniem w różnych branżach, kupujący ciuchy w butikach w Mediolanie <evil>
Śmiać się czy płakać ?

Ostatnio edytowano 30 wrz 2012, 13:10 przez fred150, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 13:04 

arnold napisał(a):
(...) tu zdjęcie jednego z t-shirtow z lini młodzieżowej czyli D&G. Pozatym fenomenalnie pakują towary w swoim sklepie internetowym... nawet pudełko jest czarne stylowe i posiada wewnątrz naklejoną materiałową metkę :). Od razu załączają druk/naklejkę bezpłatnego zwrotu w razie niezadowolenia z rozmiaru itp...

Niewiarygodne... Mój facet nosi tylko gładkie, grube t-shirty z biobawełny z C&A po 29zł za szt, a na wyprzedaży po sezonie po 15zł. Jakościowo lepsze i przyjemniejsze w dotyku niż większość markowego shitu. Sklep internetowy pakuje w ładne pudełko i do każdej przesyłki dołącza druk bezpłatnego zwrotu... :D

Mam wrzucić zdjęcia metek...? :lol:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 16:06 
FakeHunter

co do D&G radzę przeczytać jakąś książkę... towar z Chin/Korei, a we Włoszech przyszywane są tylko metki :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 16:36 

numer Gadu-Gadu: 4060344
Szkoda czasu na gościa. Zaplątał się tu z onetu trol jeden i doskonale sie bawi. Szkoda na jakiekolwiek kontrargumentacje - strata czasu. Jutro pójdzie do szkoły to do piątku mamy go z głowy ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 17:22 

arnold napisał(a):
mam w przeciwieństwie do ciebie mało rozgarnięty człowieczku 32 lata... kilka firm i pare lat doświadczeń w różnych branżach... twój, wasz poziom można poznać po argumentach... których brak... troll, zbanować... jesteście żałośni i skoro nie powiedziała wam tego matka to ja to teraz robię... nadajecie się lub nawet nie do utylizacji bo jakakolwiek dyskusja z wami nie ma żadnego sensu...

haha jasne czlowiek zarabiajacy miliony i z nudow udziela sie na forum weryfikujacym oryginalnosc odziezy :) zalosne...
a tak swoja droga to ciekawe gdzie ten frajer marginesspoleczny.Przeciez on jest taki madry i jeszcze go nie ma?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 17:54 
FakeHunter

edit by marjo // wulgaryzmy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 18:23 

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 18:45 
FakeHunter

ojj... dzieci, dzieci...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 18:54 
FakeHunter

To jest żałosne.
Ja oficjalnie przestaję się udzielać na tym forum póki Admin nie ruszy dupska żeby zrobić tu porządek... Ci bardziej rozgarnięci i doświadczeni userzy jak widzę też przestali się udzielać więc idę za ich przykładem. RIP Allekicz.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 19:10 
FakeHunter

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 19:11 

do budy kundlu i przestan szczekac :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 19:14 
Moderator

ludzie, wyluzujcie...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:26 
FakeHunter

forum sięgnęło dna ....

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 01 paź 2012, 15:26 
FakeHunter

rok szkolny się zaczął, co tu dużo mówić... swoją drogą fakt faktem, różowi użytkownicy powinni być moderatorami skoro admin mimo swoich deklaracji czesto nie zagląda...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 01 paź 2012, 19:45 
Moderator

To może niech ktoś napisze do adma PW żeby dał komuś co często tu wbija moda. Powinien się chyba zgodzić skoro nawet nie raczy tu wejść, więc co mu będzie zależeć, a tak to chociaż jako taki porządek byłby tu. Choć MrFake kiedyś coś pisał, że wejście do panelu administracyjnego graniczy z cudem.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 01 paź 2012, 19:49 
Moderator

napisalem, zero reakcji :) pewnie nie ma czasu

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]