Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 cze 2017, 07:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2012, 23:35 

Witam ,
sprawe zgłaszam do Federacjii Konsumentów . Firma Markafoni unika kontaktów .
Produkty na które dałem sie oszukać :
La Coste - polo - podróbka " typowy fake " jakich setki na Allegro
Calvin Klein - polo długi rękaw - brak miedzy metki , podróba

Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie !!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 mar 2012, 01:40 

Czy mozesz dodac jakies zdjecia? La Coste? Mowisz o Lacoste, czy o jakiejs firmie nieznanej? :)
I co jest nie tak z tym CK, bo niezbyt wyraznie napisales...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sie 2012, 20:12 

Leon i jak tam? jakies wyniki z Federacji???
Jestem mocno zainteresowana, bo jestem ich stala klientka...nawet VIP i az ciary mi przeszly jak zaczelam czytac o podrobkach...a stoje przed zakupem zegarka..np D&G

co sadzicie o zegarkach na MARKAFoni? Podrobki tez???

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sie 2012, 20:43 
FakeHunter

Jak dla mnie Makarofoni i Złote Wyprzedaże to jeden wielki wał! <kij>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sie 2012, 20:48 
Moderator

larra napisał(a):
Leon i jak tam? jakies wyniki z Federacji???
Jestem mocno zainteresowana, bo jestem ich stala klientka...nawet VIP i az ciary mi przeszly jak zaczelam czytac o podrobkach...a stoje przed zakupem zegarka..np D&G

co sadzicie o zegarkach na MARKAFoni? Podrobki tez???

no to gratuluje ladnej kolekcji :) hie hie

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sie 2012, 23:39 
FakeHunter

Potwierdzam.
weryfikowalem min. kampanie cavalliego, areonautica oraz LaMartina i wszystko to byly podrobki. Okulary, zegarki i inne akcesoria z ich kampanii rowniez moge znalezc w azjatyckich portalach :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 14:17 

hahahaahah kur.a nie mogę hahha jak weryfikowałeś nawijaj poklikamy hahaha <jupi> <szok2> <przeklina>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:12 
FakeHunter

Wyrażaj się jaśniej świerzak bo nie wiem ococho...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:13 

numer Gadu-Gadu: 4060344
Chodzi o to, że to jakiś TROL i twierdzi, że markafoni / złote wyprzedaże / fashion coś tam coś tam ma oryginały ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:15 
FakeHunter

Trol z Markafoni pewnie. Trolu wypierdalaj.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 15:18 
Moderator

pewnie narobil zakupow na duza sume i teraz mu glupio ze nosi fejki, stad to rozgoryczenie i nerwy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 19:44 

Z tego co mi wiadomo to wspolwlascicielem tego serwisu jest grupa allegro
NIech sobie każdy sam odpowie czy Grupa Allegro kupowalaby serwis pakowala w to ok. 200 milionow dolarow gdyby nie miala pewnosci ze towar jest OK???

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 19:52 
Moderator

A dlaczego grupa allegro i nalezacy do niej serwis allegro nie usuwa aukcji z podrobkami?
odpowiedz

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 19:55 

Roznica jest taka ze w przypadku aukcji oni nie biora odpowiedzialnosci za oryginalnosc sa tylko posrednikiem:) (jak dostana zgloszenie od przedstawiciela danej firmy na Polske wtedy usuwaja) a w przypadku tego serwisu oni biora za towar pelna odpowiedzialnosc.

Jeszcze co do samego usuwania aukcji przez allegro to zapewne serwis ma swiadomosc ze TYLKO producent moze zweryfikowac w 100% oryginalnosc towaru
Dlatego tez wg mnie nikt na tym forum nie jest w stanie potwierdzic w 100% oryginalnosci towarow
oczywiscie mozna miec pewne przypuszczenia ale nigdy 100% pewnosci
Wybaczcie ale az takim wielkim ekspertem nikt tutaj raczej nie jest, nawet mimo posiadania pelnych szaf z ubraniami ze sklepow danego producenta i porownywania zdjec metek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 21:09 

przemek2208 napisał(a):
pakowala w to ok. 200 milionow dolarow gdyby nie miala pewnosci ze towar jest OK???

Skąd wziąłeś kwotę 200 milonów dolarów?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 22:35 
Moderator

przemek2208 napisał(a):
Jeszcze co do samego usuwania aukcji przez allegro to zapewne serwis ma swiadomosc ze TYLKO producent moze zweryfikowac w 100% oryginalnosc towaru
Dlatego tez wg mnie nikt na tym forum nie jest w stanie potwierdzic w 100% oryginalnosci towarow
oczywiscie mozna miec pewne przypuszczenia ale nigdy 100% pewnosci
Wybaczcie ale az takim wielkim ekspertem nikt tutaj raczej nie jest, nawet mimo posiadania pelnych szaf z ubraniami ze sklepow danego producenta i porownywania zdjec metek

Jeśli dla Ciebie oryginałami są te polówki Lacoste za 60 zł, bluzy Firebird za 100 zł, kurtki Dsquared2 za 500 zł, słuchawki Beats by Dr. Dre za 150 zł i reszta tego szajsu to Ci gratuluję.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2012, 23:29 

numer Gadu-Gadu: 4060344
I przez takich naiwniaków właśnie są afery typu Amber Gold - bardzo modne porównanie , na czasie itd.
Naiwniak wierzy, ufa a potem płacze. . . To jest republika bananowa, dziki kraj gdzie przestępcy mogą pod płaszczykiem PRAWA robić co im się żywnie podoba min. sprzedawać na dużą skalę podróbki i wieeeele wiele innych. To, że allegro to duża grupa to nie znaczy, że ktoś im nie wcisnął bubla ... i coś muszą z tym zrobić. Albo generalnie nie wnikają co sprzedają, tylko sprzedają, żeby zarobić - a na czym to obojętne. Jakby popyt był równie wielki na kurczaki jak na rzeczy z tommiego to by sprzedawali kurczaki - byleby z zyskiem. Podejrzewam, że duża część sprzedawców sprzedaje nieświadomie ( z uwagi na swą NAIWNOŚĆ) podróbki. Oczywiście jest część, która robi to z premedytacją bo liczy się co? Ano ... pieniądz.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 01:27 

naiwniaków to widze tu jednych.... was frajerzy, pseudoznawcy bez jakichkolwiek argumentów...

BTW prawdopodobnie jesteście bandą gnoji marzących tylko o markowych ubraniach...
hahaha tylko tak się składa pajace że ja już na świecie parę wiosen przeżyłem... zamawiam ubrania ze stron producentów dolce gabbana, aldo brue, ambercrombie...
Jeżdżę do outletów w mediolanie, i norymberdze...

tam też na bank są według was podróby... a ta wasza weryfikacja hahahah ależ się uśmiałem...

śmierć frajerom... ale mnie dzieciaki rozbawiliście na weekend :))))))

P.S. proponuje stanąć przed lustrem i zweryfikować czy macie twarz czy dupę na głowie bo po wypowiedziach wnoszę że to drugie <jupi> :lol:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 09:10 
Moderator

zbanujcie tego przyglupa bo ma ostatni dzien wolnosci od szkoly i rozbuchal sie zbytnio
pakuj tornister i wracaj do nibylandii

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2012, 09:32 

mam w przeciwieństwie do ciebie mało rozgarnięty człowieczku 32 lata... kilka firm i pare lat doświadczeń w różnych branżach... twój, wasz poziom można poznać po argumentach... których brak... troll, zbanować... jesteście żałośni i skoro nie powiedziała wam tego matka to ja to teraz robię... nadajecie się lub nawet nie do utylizacji bo jakakolwiek dyskusja z wami nie ma żadnego sensu...

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]