Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 22 sie 2017, 16:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: MOJEZAKUPY.
PostNapisane: 08 wrz 2016, 15:54 
FakeHunter

Wszędzie wyskakuje mi reklama tego gówna, więc założyłem temat... może uratuje to jakąś zbłąkaną duszyczkę :-D
Link do sklepu: http://www.mojezakupy.net/

Nie polecam,
Karpiu

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: MOJEZAKUPY.
PostNapisane: 12 wrz 2016, 16:16 

Bluzka bardzo ładna, dokładnie taka jak na zdjęciu. Pasuje, rozmiar się zgadza. Polecam sklep!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 wrz 2016, 21:58 

Kiedy było złożone zamówienie ? ja sprawdziłam adres firmy i pod tym adresem w zwykłym bloku mieszkanym jest Alianz !! nic nie wiedzą o tej firmie!! Poza tym nie można zapłacić przy odbiorze!! tak działa rzetelna firma ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 wrz 2016, 15:12 

Magda33 , bardzo jestem ciekawa w jaki sposób otrzymałaś już jakiś produkt, przecież firma jest od kilku dni a czas oczekiwania jest od 3 do 8 tygodni...hmmm <cwaniak2>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 wrz 2016, 11:04 

No właśnie ja powiem szczerze, że też trochę się zaniepokoiłam tym, że jeszcze do mnie paczka z mojezakupy.net nie doszła. Ale napisałam do nich i się okazuje, że dostawa ma potrwać do trzech tygodni maksymalnie. Wcześniej tego nie przyuważyłam w regulaminie, ale teraz jak na spokojnie sprawdzałam to jest taki podpunkt. Trochę długo, ale sobie poczekam. Dam znać jak już dojdzie zegarek, czy wszystko okej. Pozdr!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 wrz 2016, 14:37 

Kupowałam na mojezakupy.net i nie mogę się już doczekać, aż buty dojdą, bo na stronie wyglądały rewelacyjnie. Czas oczekiwania jest trochę dłuższy i o tym był zapis w regulaminie, więc muszę się uzbroić w cierpliwość...gdzieś za 2 tygodnie powinny dojść. Z tego co czytałam to też niższe ceny to z uwagi na to, że sklep dopiero startuje. Oby w przyszłości za dużo stawki w górę nie poszły bo póki co jest ekstra! :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 wrz 2016, 20:10 

:lol: <jupi> :lol: ale jaja

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 wrz 2016, 21:56 
Moderator

miki789
magda33
anka123

To wpisy z jednego kompa. Pewnie "właściciel" sklepu :-)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 wrz 2016, 17:37 

Kamil napisał(a):
miki789
magda33
anka123

To wpisy z jednego kompa. Pewnie "właściciel" sklepu :-)

Kurcze jeden komputer mieć w firmie :-)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 wrz 2016, 10:13 

Ja bym radziła trochę się zrelaksować wszystkim tym, którzy są przerażeni, że im jeszcze rzeczy z mojezakupy.net nie dotarły. Przecież oni tam zaznaczali, że wysyłka może do 21 dni nawet potrwać. I to jest po polsku napisane nawet, a nie po chińsku...Easy ludzie, easy. Ja czekam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 wrz 2016, 13:40 

doki napisał(a):
Ja bym radziła trochę się zrelaksować wszystkim tym, którzy są przerażeni, że im jeszcze rzeczy z mojezakupy.net nie dotarły. Przecież oni tam zaznaczali, że wysyłka może do 21 dni nawet potrwać. I to jest po polsku napisane nawet, a nie po chińsku...Easy ludzie, easy. Ja czekam.

To poprosimy zdjęcia produktu na forum jak dojdzie :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 wrz 2016, 09:55 

Witam,
fajnie, że jest takie forum i ostrzegacie przed pochopnym podejmowaniem decyzji, ale wydaje mi się, że do momentu, kiedy ktoś nie otrzyma zamówionych rzeczy nie ma co popadać w paranoję i bezpodstawnie oczerniać sklep.Nie wszyscy działający w necie to oszuści. Ryzyko jest oczywiście spore kupując bez możliwości zapłaty przy odbiorze, ale to już chyba indywidualna decyzja. Czas oczekiwania spory, ale cóż trzeba czytać regulaminy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 paź 2016, 15:31 

ludzie, ostrzegam was, nie dajcie się nabrać jak poprzednio z retrobut i 66procent. zamówiłem u nich na lipe kurtkę z informacją, że zapłacę za pobraniem - odpowiedzieli, że nie ma takiej możliwości. biuro się niby mieści w bloku ale tam ma siedzibę Allianz. moim zdaniem to znowu przedświąteczny fejk a ci co coś zamówili mogą powiedzieć żegnajcie pieniążki. jesli macie taka możliwość natychmiast zwróćcie się do tego sklepu o anulowanie zamówienia i zwrot kasy - im szybciej tym lepiej. nie dostaniecie po 8 tygodniach nic lub przy olbrzymim szczęściu podróby.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 paź 2016, 15:19 

fejk na 100%!! nie dostaniecie ani towaru ani kasy z powrotem. to samo co retrobut i 66procent. siedziby to lipnie wynajęte pokoje w blokach - spójrzcie na mapy google. NIE MA ZA POBRANIEM a to czysty powód do zastanowienia się na d złożeniem zamówienia bo kupujecie nie wiadomo co, nie wiadomo skąd i nie wiadomo od kogo!!
afrodyta555 napisał(a):
Witam,
fajnie, że jest takie forum i ostrzegacie przed pochopnym podejmowaniem decyzji, ale wydaje mi się, że do momentu, kiedy ktoś nie otrzyma zamówionych rzeczy nie ma co popadać w paranoję i bezpodstawnie oczerniać sklep.Nie wszyscy działający w necie to oszuści. Ryzyko jest oczywiście spore kupując bez możliwości zapłaty przy odbiorze, ale to już chyba indywidualna decyzja. Czas oczekiwania spory, ale cóż trzeba czytać regulaminy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 paź 2016, 15:43 

Pod tym adresem nie ma tej firmy. Zdjęcia ściągnięte ze sklepów z europy zachodniej. Rl w cenie zary ? To daje do myślenia. Ale znając naszą wrażliwość na ubiór markowy i brak zasobów w portfelach,gapciów nie zabraknie im przez pewien czas.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2016, 12:21 

Dajcie spokój, denerwować się, że coś nie dotarło, a wyraźnie jest napisane, że czas oczekiwania może być długi. Kupując zgadzamy się na te warunki. U mnie doszło po 3 tygodniach, kurtka taka jak w opisie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2016, 15:21 
Moderator

minimka napisał(a):
Dajcie spokój, denerwować się, że coś nie dotarło, a wyraźnie jest napisane, że czas oczekiwania może być długi. Kupując zgadzamy się na te warunki. U mnie doszło po 3 tygodniach, kurtka taka jak w opisie.

Pokaż nam zdjęcia tej kurtki skoro doszła. <kij>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2016, 15:56 

Kamil napisał(a):
minimka napisał(a):

Pokaż nam zdjęcia tej kurtki skoro doszła. <kij>

mało, niech pokaże paragon i kurtkę

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 paź 2016, 12:45 

Ale o czym wy w ogóle gadacie.

Po 1: Właściciel firmy to Gangu Mohsin Noor Mohd
Po 2: Firma założona w czerwcu 2016 z niskim kapitalem
Po 3: w budynku firmy jest tak zwane "nic"
Po 4: Nie ma normalnych płatności. Tylko przelew na dany numer konta.
Po 5 i ostatnie: Zegarek Michaela Korsa za 219zł? Serio wierzycie w to? :/

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 gru 2016, 15:40 

Ja czekam już 12 tydzień na kurtkę. Czuję, że zmarznę zimą, bo ciągle mnie zapewniają, że z uwagi na dużą ilość zamówień producent nie nadąża z wysyłką. Ha ha ha. Pozamiatane, nie liczę na to, że przyślą.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]