Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 sty 2018, 15:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: retrobut.pl
PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:18 

Hej hej. też zamówiłam tam buty... jak narazie kontakt istnieje między mną a sprzedającym... Mam nadzieje ze buty dojdą cale i zdrowe. bo 250zł drogą nie chodzi ... oczywiście jeśliby doszły od razu wrzuce foty. A jeśli ja i wielu innych osoób zostanie oszukana , złożymy pozew zbiorowy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:22 

tak zaatakowaliście tego retrobuta, a tak naprawdę dlaczego jacyś tam ludzie ze stanów czy innych krajów nie mogli tego zrobić tzn. sklepu! LUDZIE W CHINACH WIETNAMIE INDONEZJI produkuje się za grosze. może NIKE w USA miał końcówki kolekcji i faktycznie ktoś je dostał. JEST TO MOŻLIWE bo sama pracuję w firmie Esprit i wiem jak jest jak outlet wyprzedają. Czy wiedzieliście że ESPRIT i GIORDANO to ta sama firma? NIE. Mało wiecie!
przyglądałam się długo waszym wypowiedzią i tak naprawdę nie zabieram głosu w necie bo nie mam na to czasu, ale to mnie rozśmiesza! POLACY ZA TANIO - NIE DOBRZE. ZA DROGO - OSZUSTWO :-D Czego wy chcecie a biedny retrobut też nie wie co robić. mała firma chciała zaistniec ale polski rynek jest za słaby dlatego taki syf w tym kraju.
Na ich facebooku pojawił się wpis od blogerki i co lepsze ma oryginalne buty

http://pannaem-pannaem.blogspot.com/2013/09/moje-opinie-retrobut-retrobutpl.html

Ciekawa jestem naprawdę co dalej pewnie ludzie zaczną dostawać paczki ze stanów i będą chwalić sklep

ZOBACZYMY <szok2>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:34 

"...tak naprawdę nie zabieram głosu w necie bo nie mam na to czasu" skoro nie ma pani czasu to dziękujemy za wypowiedź i życzymy miłego wieczoru !

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:44 

dodam jeszcze , że ta cała blogerka mogła dostać pare groszy na reklame firmy , oraz nagonke klientów. No ale cóż... sama zrobilam tam zakup i jak narazie czekam . w głębi duszy mam dobrą nadzieje...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:49 

izolda, ale ona wyraznie napisała, że dostała te buty od nich. pewnie zrobi sobie w nich zdjęcia jak to przystało na blogerki :-) rowniez zycze milego wieczoru

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:51 

fotki zrobiła sama, więc pewnie lada dzień stylizacje. wychodzi, że wszystko ok
no nic miłego wieczoru izolda

Załączniki:
IMG_1377.JPG
IMG_1377.JPG [ 68.06 KiB | Przeglądane 3765 razy ]
Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:55 

Ale przecież to mogło być na tej samej zasadzie, co w przypadku Natalii Siwiec i jej reklamy 66procent. Też pozowała w oryginalnych ubraniach. Ta blogerka dostała buty za buty za darmo, ale co z tego? Przecież nie jest wielce znana, tylko po prostu jedna z wielu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 19:59 

może i masz racje. zobaczymy co się wydarzy dalej póki co retrobut zaczyna dawać oznaki życia :-)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 20:39 
Administrator

Bardzo proszę nowych użytkowników o przestrzeganie regulaminu forum. Pisanie dwóch postów pod sobą jest zabronione.
Jeżeli występuje potrzeba dopisania jakiejś myśli proszę skorzystać z opcji edytuj. Prosiłbym również o przemyślane wypowiedzi.

Tak na marginesie jeżeli paczka leci ze stanów to ciekawi mnie jak wygląda kwestia opłacenia cła.. ceny detaliczne w sklepach nie biorą się z powietrza.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 22:10 
Moderator

Nie wdawajcie się w dyskusję z tymi nowymi, bo bez dowodów ich wypowiedzi nie znaczą nic.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 22:22 

RETROBUT - wygląda na straszną ściemę. UWAGA !
1. Firma zarejestrowana w virtualnym biurze NYC - nikt tam fizycznie nie pracuje.
2. Siedziba wskazana w Polsce - Wwa AL. Jerozolimskie - budynek w budowie
3. Regulamin - koszmar - Realizacja 2-3 dni (czyli PRZYGOTOWANIE DO WYSYŁKI ) wysyłka Pocztą - do 25 dni ROBOCZYCH
4. Wszystkie negatywne komentarze, które pojawiają sie na FAN PAGE w FC - natychmiast są kasowane.
5. SPRAWA CHYBA DO ZGŁOSZENIA do UOKiK

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 22:45 
FakeHunter

dzieciaki wydadzą tygodniówki na kolorowe air maxy i szukają usprawiedliwienia dla swojej naiwności. tak w ogóle to nike reguluje ceny swoich produktów i nie można sprzedawać poniżej pewnej kwoty. zresztą niech ktoś da dokładne foty to będzie dowód... takich firm widmo było sporo i zawsze kończyło się tak samo...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 22:51 

Tutaj są zdjęcia od tej blogerki

http://pannaem-pannaem.blogspot.com/2013/09/moje-opinie-retrobut-retrobutpl.html

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 22:53 
Moderator

Ja tam się nie znam, ale zdjęcia, które znajdują się na tym blogu raczej nie są sprzyjające jakiejkolwiek weryfikacji... No chyba, że weryfikujemy tu wygląd, a nie ewentualną oryginalność...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 23:14 
FakeHunter

Szamer napisał(a):
Ja do tego sklepu zwracałem obuwie,ale z własnej winy.Zamówiłem po prostu nie taki rozmiar.Pieniądze mi zwrócili,nie robili też żadnych problemów.Proponowali nawet wymianę,ale trochę się wystraszyłem tych opinii.
Nie wiem czemu się ich tak czepiacie,niech każdy kupuje buty gdzie chce i jakie chce.

Szamer napisał(a):
dobrze wiedzieć,mój mąż strasznie obstaje za oświetleniem Osram,może teraz trochę odpuści.

Cytat stąd: http://forum.allekicz.pl/sprzet-elektroniczny-f79/wiatla-dzienne-osram-t6160.html
Mam pewne wątpliwości co do twojej płci ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 23:41 

Powtarzam, że według mnie zdjęcia butów ze strony tej blogerki nie są warte weryfikacji. Wątpię, aby firma kładła sobie sama kłody pod nogi i dawała jej nieoryginalne buty. To jest podobne działanie jak z tą sytuacją, gdy twarzą 66procent była Natalia Siwiec. Z tą różnicą, że ta blogerka ma za zadanie pisać w swoich postach, że retrobut.pl to wspaniała firma, która na pewno nikogo nie oszuka.

A Pan Szamer po prostu tak się zestresował tymi negatywnymi komentarzami, że zapomniał się, jakiej jest płci.

Natomiast Pani Milewska robi reklamę firmie i blogerce, co widać po jej postach oraz komentarzach na blogu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 23:45 

najlepsze w tym wszystkim to ze bloogerka która robi nieco superową reklamę tej firmie będzie głównym świadkiem kiedy ludzie zostana oszukani, ciekawe czy wtedy będzie także o nich pisać w samych superlatywach
mało tego wysyłam wam profil na googlach osoby która wcześniej sie wypowiadała i jej reklame o "retrobutach"

Joanna M****a
Udostępniony publicznie - 22:39

"super buty w super sklepie retrobut retrobut.pl"

troche poszperałam i faktycznie widzę że cos naprawde tutaj nie gra. osoba pierwsze reklamuje domniemaną bloogerke , że pisze spoko , że pewnie wszystko ok. a teraz sama okazuje sie naciągaczem

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 23:51 

straszne w jakich czarnych myślach izoldo myślisz. pozytwne myslenie na piątke :-D stawiam, ze bedzie OK.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 23:54 

ty możesz faktycznie coś o tym wiedzieć...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 wrz 2013, 02:48 

infi napisał(a):
(...)tak w ogóle to nike reguluje ceny swoich produktów i nie można sprzedawać poniżej pewnej kwoty(...)

Infi poczytaj o tym, czym jest zmowa cenowa i ograniczanie konkurencji (Art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów z 16 lutego 2007 r.). Zgodnie z obowiązującym w PL (a także w EU) prawem producent / dystrybutor nie może narzucać minimalnych cen sprzedaży. Ba, o cenie końcowej nie powinno w ogóle się rozmawiać. Producenci / dystrybutorzy po cichu obchodzą przepisy i jeśli jakaś firma leci za mocno w dół z cenami obcinają jej rabaty lub przestają dostarczać towar, ale o regulowaniu cen (w dosłownym znaczeniu) nie może być mowy.

A żeby nie było offtopu - uważam, ze ten sklep to ściema jak pilkasklep czy 66procent. A w tym przekonaniu utwierdzają mnie posty świeżo zarejestrowanych użytkowników - tak samo było w przypadku w/w sklepów w czasie ich "świetności". Plusem jest to, że forum zyska popularność dzięki temu tematowi ;)

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]