Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 25 kwi 2014, 10:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: retroBUT.pl
PostNapisane: 02 wrz 2013, 19:06 

http://www.retrobut.pl

Chciałabym przestrzec wszystkich przed sklepem retrobut.pl. Dzisiaj natknęłam się z ich reklamę i z ciekawości chciałam sprawdzić, co to jest. Reklama zachęcała niską ceną Air Maxów. Potem sprawdziłam opinię na ten temat. W Internecie można przeczytać wiele negatywnych opinii. Okazało się, że działa podobnie jak 66procent.pl. Sklep należy do retrobut LLC w Nowym Jorku. Czas oczekiwania to 25 dni, a przesyłka wynosi 40 zł. Zdjęcia butów zostały skopiowane ze strony shelta.eu.

EDIT ADMIN:
Nie masz czasu czytać całego wątku? Przejdź do artykułu, klikając w poniższy link:

http://www.allekicz.pl/artykuly/ostrzeg ... -w-butelke

Internauci bojkotują retrobut
http://www.allekicz.pl/a/1-internauci-b ... etrobut-pl

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: retrobut.pl
PostNapisane: 04 wrz 2013, 15:57 

A ja mam całkiem inne zdanie w tej sprawie,zamówiłam u nich jedna parę kolorowych reeboków,szybko i sprawnie przebiegła cała transakcja ze sklepem,a buty wygladają na bardzo leciutkie,mimo iż są solidnie i porządnie wykonane.Nie zgadzam się więc ze stwierdzeniem, że są to podróbki,przynajmniej nie model który ja zakupiłam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 18:31 
FakeHunter

Ale znasz się na butach? Masz jakieś porównanie? Czy po prostu wg Ciebie są solidnie wykonane? I co to znaczy, że "wyglądają na bardzo leciutkie"? :)
Bo z tego co widzę to większość modeli Air Max we wszystkich rozmiarach kosztuje 200 zł, więc niemożliwe jest, aby te buty były oryginalne. Tak samo Vansy po 120 zł...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 18:40 

To bardzo dziwne, że otrzymałaś szybko przesyłkę, ponieważ wyraźnie jest napisane na stronie, że czas oczekiwania to 20 dni. W Internecie można przeczytać wiele komentarzy oraz artykułów, które wyraźnie przestrzegają przed tym sklepem. Niektórzy dali się już nabrać i nie otrzymali zamówionego towaru. Poza tym wystarczy wejść na stronę, aby się przekonać, że coś jest nie tak. Może po prostu zrobisz zdjęcia i pokażesz solidność wykonania Twoich Reeboków.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 20:21 

Cześć . Otrzymałem buty ze sklepu retrobut.pl , wszystko w jak najlepszym porządku , buty bardzo solidne i dość szybka przesyłka . Po zamówieniu przeczytałem kilka negatywnych komentarzy i byłem załamany bo myślałem że paczka nie dotrze lub buty będą tandetne . Po kilku dniach otrzymałem paczkę , bardzo łądnie zapakowaną a w środku buciki w idealnym stanie . Za taką cenę jak oferują buty jutro zamawiam kolejny model bo naprawdę warto . Polecam jak najbardziej retrobut.pl

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 20:25 

A może ktoś kto zamawiał i zachwalał buty z retrobut.pl wrzucić fotki tego co otrzymał ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 20:31 

Owszem na stronie piszę , że do 20 dni, ale niektóre modele są na miejscu w Polsce dlatego niektórzy dostali już buty , więc i reszta dostanie. Zamówień jest wiele dlatego taka sytuacja. Ja zamówiłam i nie żałuję , wyprzedaż jak każda inna a buty prezentuję się świetnie :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 20:35 
Moderator

Widzę kolejny temat na forum bijący rekordy wyświetleń :-D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 21:17 

Hej , zamowilam wczoraj buty w tym sklepie , niestety dopiero dzisiaj przeczytalam niepochlebne opinie , nie wplacilam im pieniedzy jesczze , czy jest szansa cofniecia zamowienia ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 21:28 

Po prostu nie wpłacaj :) nic ci oszuści nie zrobią :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 wrz 2013, 21:51 

No dobrze. Ponawiam prośbę do tych osób, które otrzymały buty, aby pokazały zdjęcia do weryfikacji. Dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę. W Warszawie mają pewnie takie 'biuro' jak w Poznaniu 66procent.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 00:25 
FakeHunter

haha i wszyscy zachwalający mają po jednym poście :D niech ktoś pokaże foty to my ocenimy ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 11:10 

Infi, ja myślę, że tych zdjęć się nie doczekamy...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 12:31 
FakeHunter

Jeśli to zwykły internetowy "troll" to pewnie nie, jeśli jednak to konto kogoś związanego z tym sklepem (w co jednak wątpię) to możemy poczekać parę dni aż kupi sobie oryginalne i wstawi zdjęcia ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 14:30 
Administrator

Kiniu88 napisał(a):
Cześć . Otrzymałem buty ze sklepu retrobut.pl , wszystko w jak najlepszym porządku , buty bardzo solidne i dość szybka przesyłka . Po zamówieniu przeczytałem kilka negatywnych komentarzy i byłem załamany bo myślałem że paczka nie dotrze lub buty będą tandetne . Po kilku dniach otrzymałem paczkę , bardzo łądnie zapakowaną a w środku buciki w idealnym stanie . Za taką cenę jak oferują buty jutro zamawiam kolejny model bo naprawdę warto . Polecam jak najbardziej retrobut.pl

Piękny post szeptacza. A.. niech zostanie, bo tak nieudolnej szeptanki dawno na tym forum nie widziałem :)

Prosiłbym wszystkich, którzy zakupili buty w tym sklepie (zadowolonych lub nie) o wstawienie zdjęć, będziemy mogli odnieść się do konkretów.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 16:18 

Przecież nikt Ci nie pokaże tych butów, ponieważ ich zwyczajnie nie zamówił. W Internecie jest kilka artykułów na ten temat, które wyraźnie przestrzegają przed retrobut.pl oraz komentarze na forach. Większość z nich jest oczywiście negatywna, a te pozytywne to wyssane z palca bzdury. Niektóre z nich są po prostu kopiowane i wklejane na kilka stron, a użytkownicy, którzy wyrażają się pochlebnie to nowicjusze z jednym postem na koncie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 16:49 

A ja qrde się nadziałam na ten sklep!!! Tzn.. w sumie jeszcze nie wiem. Zamówiłam u nich 2 pary butów cena 400 zł z dostawa...... minał narazie tydzień od zamówienia... na adres email wysłałam 2 wiadomosci... odpisali , coprawda jakoś sztucznie.. jak z automatu... ale cóz... pozostaje mi czekać jeszcze ok 15 dni roboczych... :D Yh... głupia ja głupia..... jak buty nie przyjdą albo to będzie jakiś totalny shit... to nie wiem... odsyłać też im się raczej tego nie opłaca..;/ pewnie bym miała znów problem czy mi kase zwrócą... ewentualnie zastanawiam się nad pójsciem do rzecznika praw konsumenta.... ps: jak przyjdzie paczka to wstawie foty :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 17:08 

Możesz próbować ze zwrotem butów. Sklep, wg tego, co napisali na stronie, robi to rzekomo bez problemu. Sprawę możesz także zgłosić na policję. Możliwe, że za jakiś czas pojawi się więcej osób takich jak Ty, oszukanych przez retrobut.pl.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 17:39 

Ja do tego sklepu zwracałem obuwie,ale z własnej winy.Zamówiłem po prostu nie taki rozmiar.Pieniądze mi zwrócili,nie robili też żadnych problemów.Proponowali nawet wymianę,ale trochę się wystraszyłem tych opinii.
Nie wiem czemu się ich tak czepiacie,niech każdy kupuje buty gdzie chce i jakie chce.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 wrz 2013, 17:50 

Chyba pomyliłeś fora internetowe. Działa ono w celu weryfikacji przedmiotów na allegro oraz przestrzegania przed nieuczciwymi sprzedawcami w Internecie. Czy to takie dziwne, że jeżeli wiesz, że ktoś nie działa w porządku i sprzedaje podróbki, to warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi, aby uniknęli wyrzucenia pieniędzy w błoto? Sklep retrobut.pl działa dzięki nieświadomości osób, które myślą, że za znacznie niższą cenę kupią oryginalne obuwie. Przypominam, że handel podróbkami podlega każe według polskiego prawa. Niech Ci buty z retrobut służą jak najdłużej.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]