Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 lis 2017, 05:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:42 
FakeHunter

moim zdaniem koszula nie orginalna pytanie jeszcze czy certyfikat jest chropowaty ?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 lis 2012, 23:58 

certyfikat jest taki wklęsły tzn tak jakby wytlaczane te litery w nim

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 00:06 
Moderator

no wiec to fake

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 00:15 

Czesc

Heh, mam podobny problem :) W momencie jak wzialem ta koszule do reki juz wiedzialem, ze cos jest nie tak. Poza tym koszula jest nie do konca dobrze zszyta bo tu i tam wystaja nitki na co Armanii by chyba sobie nie pozwolil.
Najbardziej mnie wku... fakt, ze Groupon nie weryfikuje tego rodzaju uslug bo wiecie ile osob wykupilo ten groupon? Ponad 1000! Jak zakupilem ta koszulke to moze bylo z 50 osob i czekalem. Po jakims tygodniu zauwazylem, ze oferta jest ciagle dostepna i juz wykupilo ja okolo 500 osob...Nie wiem ile moze byc tych par przy wyprzedazy ale moze 150 to max a tu kur... ponad 1000 sprzedali. Jestem nowym uzytkownikiem Grouponu i mam niezly niesmak na samym poczatku. I mowiecie, ze taki ptaszki na Grouponie sa czesto?

Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 00:23 

A jak ten ceryfikat powienien wygladać?:)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 00:30 
Moderator

Lyoto napisał(a):
A jak ten ceryfikat powienien wygladać?:)

wystarczy uzyc wyszukiwarki
viewtopic.php?f=60&t=1373

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 11:05 
Moderator

Czegoś tu nie rozumiem... Użytkownik Kasia pisze, że może przesłać foty koszuli EA, którą kupiła na Groupon'ie, po czym wstawia je Lyoto, teraz Tester pisze, że ma taka samą koszule... W tak krótkim czasie na forum znalazły się trzy osoby z identycznym problemem?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 lis 2012, 11:14 
Moderator

To nie sa te same osoby, sprawdzilem ;)
Ale nie wazne, wazne ze sa zdjecia ktore przedstawiaja cala prawde.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 lis 2012, 11:03 

Tragedia, już nawet szaliki podrobione mają w hurtowni...

Wie ktoś może czy coś grozi za przestrzeganie ludzi przed podróbami np. komentując reklamy super wyprzedaży na fb ? W tym kraju wcale bym się nie zdziwil :D.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 lis 2012, 12:38 

numer Gadu-Gadu: 4060344
Rzepa nad tym samym się zastanawiam bo za każdym razem jak widze na FB osobe, która LUBI grupona, albo złotewyprzedaże i widze to -70% to mam ochotę napisać, żę to chłam itd, ale w tym kraju możę tak się stać, że Ciebie skażą za pomówienia, a gości którzy robią machloje na dużą skalę nawet nie tkną ... ;)

Dla mnie to co się dzieje z tymi ciuchami to jakiś absurd ...

Wrzucam link do forum prawnego, gdzie gość opisuje kolejną sytuacje, która potwierdza fakt, że Ci uczciwi dostają w PL po łapach ... :

http://forumprawne.org/prawo-gospodarcz ... prawa.html

Są tam dane swoją drogą kancelarii, która może zainteresuje się przypadkiem fejków z grupona, złotych wyprzedaży i tych innych, tylko trzeba im może wysłać taką informację ? Za darmo część roboty zrobi się za nich, ale może to coś da ? Mnie boli fakt, że koszule podróby chodzą za 120, a moje oryginały po naprawdę dobrej cenie wiszą, wiszą, wiszą ...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 lis 2012, 22:08 

Rzepa napisał(a):
Wie ktoś może czy coś grozi za przestrzeganie ludzi przed podróbami np. komentując reklamy super wyprzedaży na fb ? W tym kraju wcale bym się nie zdziwil :D.

Można śmiało komentować i nie przejmować się groźbami firm sprzedających podróbki :)

Co do tych gróźb to mogą pisać że oskarżą o przestępstwo zniesławienia (art 212 kk), jednak w tym wypadku niewątpliwie zachodzi sytuacja kontratypowa z art 213 par. 2kk (prawdziwy, służący obronie społecznie uzasadnionego interesu zarzut), więc takie komentarze nie są bezprawne.

No i dodatkowo 212 kk to przestępstwo z oskarżenia prywatnego (nie interesuje się nim prokurator) + taki proces na pewno nie byłby korzystny dla wizerunku przedsiębiorstwa (a zwłaszcza dowód prawdy)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 lis 2012, 22:13 
Moderator

poczek napisał(a):
Rzepa nad tym samym się zastanawiam bo za każdym razem jak widze na FB osobe, która LUBI grupona, albo złotewyprzedaże i widze to -70% to mam ochotę napisać, żę to chłam itd, ale w tym kraju możę tak się stać, że Ciebie skażą za pomówienia, a gości którzy robią machloje na dużą skalę nawet nie tkną ... ;)

Dla mnie to co się dzieje z tymi ciuchami to jakiś absurd ...

Wrzucam link do forum prawnego, gdzie gość opisuje kolejną sytuacje, która potwierdza fakt, że Ci uczciwi dostają w PL po łapach ... :

http://forumprawne.org/prawo-gospodarcz ... prawa.html

Są tam dane swoją drogą kancelarii, która może zainteresuje się przypadkiem fejków z grupona, złotych wyprzedaży i tych innych, tylko trzeba im może wysłać taką informację ? Za darmo część roboty zrobi się za nich, ale może to coś da ? Mnie boli fakt, że koszule podróby chodzą za 120, a moje oryginały po naprawdę dobrej cenie wiszą, wiszą, wiszą ...

A kto ją wyśle?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 lis 2012, 23:51 

Swego czasu wysłałem po 2 maile zarowno do tej kancelarii jak i do Mark Monitor ze zdjeciami m.in metek ale niestety nie bylo żadnej odpowiedzi

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lis 2012, 01:28 
Moderator

przemek2208 napisał(a):
Swego czasu wysłałem po 2 maile zarowno do tej kancelarii jak i do Mark Monitor ze zdjeciami m.in metek ale niestety nie bylo żadnej odpowiedzi

Czyli wiadomo gdzie mieli te Twoje mail'e. Szkoda czasu i klawiatury <oczko>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lis 2012, 12:27 

Wiz_Khalifa napisał(a):
Czegoś tu nie rozumiem... Użytkownik Kasia pisze, że może przesłać foty koszuli EA, którą kupiła na Groupon'ie, po czym wstawia je Lyoto, teraz Tester pisze, że ma taka samą koszule... W tak krótkim czasie na forum znalazły się trzy osoby z identycznym problemem?

Sorki, nie było mnie parę dni. Próbowałam zrobić zdjęcia komórką ale nie wychodziły zbyt wyraźnie a swój aparat pożyczyłam. Obejrzałam zdjęcia wrzucone przez Lyoto. Koszula zamówiona przeze mnie ma identyczne metki, naszywki. Na tym certyfikacie jest kilka rzędów wytłaczanych napisów Armani.

Co do Groupona to uważałam go za miejsce do dobrej i skutecznej reklamy. Jakiś sklep czy firma zamiast wydawać grubą kasę na nie zawsze skuteczną kampanię reklamową, wrzuca na Groupona jakąś partię towaru w promocyjnej cenie, bo wie, że Groupona odwiedza masa ludzi.

Szkoda tylko, że można tam się nadziać na podróbki... :( Jak to mówią, skąpy dwa razy traci.Pozostaje mi tylko się śmiać z własnej naiwności i wiary w uczciwość...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lis 2012, 13:51 
Moderator

Kasia napisał(a):
Szkoda tylko, że można tam się nadziać na podróbki... :( Jak to mówią, skąpy dwa razy traci.Pozostaje mi tylko się śmiać z własnej naiwności i wiary w uczciwość...

Zawsze chyba istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 lis 2012, 14:17 

Owszem, istnieje ale kupiłam tą koszulę na prezent i raczej jej nie odbiorę bo nie powiem żeby ktoś oddał mi koszulę, bo sprzedawca to oszust a koszula to podróbka... :(

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 lis 2012, 17:34 

Kolejna oferta pedziogejkow z vip-shopu:
http://shopping.groupon.pl/d-13108183-s ... ni-emporio

Teraz sweterki sprzedaja...
Wedlug ustawy tam jakiejs masz 10 dnia na zwrot bez podania przyczyny wiec kaska sie zwroci pomniejszona o koszty przesylki. Zrobilem juz zdjecia i weekend podesle info do Armianiego i pewnie z tego nic nie bedzie ale co tam.

Tester

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2012, 02:25 

numer Gadu-Gadu: 7405265
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... r/13204159 - coraz lepiej. :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2012, 17:32 
FakeHunter

ledwo się pojawiło w BB i już jest i tam :d

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]