Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 cze 2017, 07:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2012, 17:03 

Witam, mój pierwszy post tutaj. Poczytałem trochę forum jednak i nie robię sobie wielkich nadzieji, a miałem ochotę na koszulę... :( Mam nadzieję, że w dobrym dziale zamieściłem temat.

http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... s/11935993

Czy ktoś zna sklep vip-shop.pl? Czy to są oryginały?

Pozdrowienia

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 paź 2012, 17:05 
Moderator

To nie sa oryginaly

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 paź 2012, 23:17 

Radziłbym omijać szerokim łukiem wszystkie cudowne oferty markowych ciuchów na wszelakich grouponach czy citeamach.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 paź 2012, 20:33 
FakeHunter

haha jakie to jest bezczelne, ze BigBrands jest normalnie zarejestrowane jako firma

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 19:27 

Kupował już ktoś z tego vip-shop? Ceny nie są takie niskie oprócz koszul oferowanych na grouponie emporio armani . Taka bluza to też podróba ? http://www.vip-shop.pl/nowoci/opis/1559 ... turer_id=2

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 19:40 
Moderator

ten vip shop to to samo co big brands tylko zawyzonymi cenami
poszukaj sobie na forum

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 20:03 

Ok dzięki za szybką odpowiedź , mam jeszcze tylko pytanie czy ktoś zamawiał już przez ten vip -shop i otrzymał daną rzecz? Chce mianowicie zamówić koszule przez groupona bo ew najmniejsza strata i iść z tym na policje bo slyszalem żeby zgłosić trzeba mieć dowód w postaci danej podróbki czy to wgl ma sens? czy policja zajmie się tym? nie wiem jak na big brands ale na różnych stronach pisze tylko w regulaminie "rzeczy maja oryginalne metki"(nie ze sa oryginalne same w sobie) ale na vip-shop jest napisane 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta

Co musiałbym zrobić oprócz ewentualnego zgłoszenia na policje zeby się dobrali do nich? Nie narzekam na nadmiar czasu ale nienawidze oszustów i złodzieji

Pozdro:)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 20:09 
Moderator

nic im nie zrobia, wiec szkoda czasu i kasy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 20:18 

Czyli żyjemy w kraju w którym można legalnie sprzedawać podróbki ?Dramat! Mail do armani ,hb itd tez nic nie da ? Ci przynajmniej chyba wysyłają bo idzie przez groupon nie tak jak 66procent;p i są zarejestrowani w Polsce jako legalna firma ....

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 23:46 

Nie ma się co bawić w policję i inne pierdoły. W tym kraju prawo nie istnieje - chyba, że da się szybko i łatwo jakiś szmalec wyciągnąć.
Jak chcesz się bawić, to raczej zainteresuj sprawą jakiś program interwencyjny ("Uwaga!" na TVN lub coś w tym stylu). Zresztą w "Uwadze" był chyba ten temat poruszany, tylko tyczył się bazaru.
http://uwaga.tvn.pl/380377,reportaze,or ... detal.html

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lis 2012, 23:58 
Moderator

A potem się dziwić dlaczego takie "sklepy" tutaj powstają ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2012, 00:08 

Lyoto napisał(a):
Czyli żyjemy w kraju w którym można legalnie sprzedawać podróbki ?Dramat! Mail do armani ,hb itd tez nic nie da ? Ci przynajmniej chyba wysyłają bo idzie przez groupon nie tak jak 66procent;p i są zarejestrowani w Polsce jako legalna firma ....

Heh, a co Armani zrobi z Włoch, skory my nic z Polski nie możemy zrobić? :/ Tak na chłopski rozum to trzeba by było najpierw zamówić u nich dużą partię towaru, oddać do rzeczoznawcy i dopiero potem ewentualnie można by zgłosić sprawę na policji. Tyle zachodu, a i tak nie wiadomo czy udowodniliby im, że cały sprzedawany towar to podróby. Jedyne rozsądne wyjście to po prostu nagłaśniać takie rzeczy w internecie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2012, 10:08 
Moderator

arpanet napisał(a):
Lyoto napisał(a):

Heh, a co Armani zrobi z Włoch, skory my nic z Polski nie możemy zrobić? :/ Tak na chłopski rozum to trzeba by było najpierw zamówić u nich dużą partię towaru, oddać do rzeczoznawcy i dopiero potem ewentualnie można by zgłosić sprawę na policji. Tyle zachodu, a i tak nie wiadomo czy udowodniliby im, że cały sprzedawany towar to podróby. Jedyne rozsądne wyjście to po prostu nagłaśniać takie rzeczy w internecie.

Chyba, że ktoś ma dużo czasu i nerwy ze stali żeby użerać się z nimi, no ale Lyoto napisał, że na nadmiar czasu nie narzeka :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2012, 11:38 

Póki co napisałem do Uwagi i zamówiłem koszule (żeby mieć jakiś dowód) a jak wszyscy oleją sprawe to poprostu wyśle zwrot z powodu takiego ,że umowa nie została wykonana bo miał być oryginał wiec nie zgadza się towar z opisem.Gadałem ze znajomym prawnikiem powiedział że samemu raczej nic się nie zrobi ale próbować można a wygrana sprawa byłaby gdyby np z 50 osób miało tą samą koszulę podróbe od nich i pozew zbiorowy bo inaczej mogli się tłumaczyć że pojedyńcza koszula się pojawiła bądź wadliwa partia którą już odesłali i że wymienią na oryginał(bo w głównym magazynie raczej nie trzymaja podrób tylko np po 10 rzeczy oryginalnych każdego rodzaju a podróby gdzies indziej) i w naszym państwie te wyjaśnienia by wystarczyły .Najlepiej jak jeszcze kilka osob stad napsize maila do tvn żeby zobaczyli ,że sporo osób ma tego dość :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2012, 14:11 

Nawet jakbyś zebrał 50 osób z tą samą koszulą i wytoczył pozew zbiorowy, to jedyne co byś uzyskał to zwrot kosztu produktu, a to możesz uzyskać zwracając go nawet bez podawania przyczyny. Proces w sprawie posługiwania się podrobionym znakiem towarowym może wytoczyć właściciel znaku.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 lis 2012, 16:45 

Witam,

Z reguły bardzo ostrożnie podchodzę do zakupów przez internet (raz się nacięłam na pewnym znanym portalu aukcyjnym). Z Groupona korzysta wielu moich znajomych i nikt do tej pory nie narzekał, dlatego i ja postanowiłam skorzystać w tego serwisu, gdy pojawiła się promocja na ww. koszulę. Ponieważ znajomi zachwalają Groupona, być może naiwnie uwierzyłam, że sklepy się tam reklamujące są w jakiś sposób weryfikowane. Zanim zamówiłam koszulę, sprawdziłam informację na VIP-SHOP i skoro napisano w regulaminie, że towar pochodzi z legalnego źródła i jest oryginalny i ma gwarancję producenta to nic tylko brać, bo taka okazja. Wczoraj ta koszula przyszła, obejrzałam ją dokładnie. Ma metki z logo oraz dołączony certyfikat oryginalności w języku włoskim. Z ciekawości postanowiłam poszperać w necie, po ile faktycznie są takie koszule i natrafiłam na tą dyskusję. Chciałam zapytać Pucka (i innych użytkowników tego forum), czy zamówił koszulę i co sądzi o jej jakości i oryginalności.
Mogę podesłać zdjęcia koszuli jeśli ktoś sobie życzy. Proszę tylko o podanie maila.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 lis 2012, 16:54 

Wrzuć zdjęcia tutaj, a nie na maila. Będzie pole do dyskusji :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 lis 2012, 18:12 
Moderator

Kasia napisał(a):
Witam,

Z reguły bardzo ostrożnie podchodzę do zakupów przez internet (raz się nacięłam na pewnym znanym portalu aukcyjnym). Z Groupona korzysta wielu moich znajomych i nikt do tej pory nie narzekał, dlatego i ja postanowiłam skorzystać w tego serwisu, gdy pojawiła się promocja na ww. koszulę. Ponieważ znajomi zachwalają Groupona, być może naiwnie uwierzyłam, że sklepy się tam reklamujące są w jakiś sposób weryfikowane. Zanim zamówiłam koszulę, sprawdziłam informację na VIP-SHOP i skoro napisano w regulaminie, że towar pochodzi z legalnego źródła i jest oryginalny i ma gwarancję producenta to nic tylko brać, bo taka okazja. Wczoraj ta koszula przyszła, obejrzałam ją dokładnie. Ma metki z logo oraz dołączony certyfikat oryginalności w języku włoskim. Z ciekawości postanowiłam poszperać w necie, po ile faktycznie są takie koszule i natrafiłam na tą dyskusję. Chciałam zapytać Pucka (i innych użytkowników tego forum), czy zamówił koszulę i co sądzi o jej jakości i oryginalności.
Mogę podesłać zdjęcia koszuli jeśli ktoś sobie życzy. Proszę tylko o podanie maila.

wrzuc tutaj zdjecia metek i certyfikatu :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 lis 2012, 01:01 
FakeHunter

hahahaha nie ma to jak naiwność. nikt nie weryfikuje oryginalności ciuchów na tego typu portalach, zresztą jak można wierzyć w taką cenę? a tandetny certyfikat można wydrukować. a poniżej proszę bardzo link do całej oferty tej hurtowni (od nr 364):
https://picasaweb.google.com/1041530451 ... redirect=1

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 12 lis 2012, 13:01 

http://imageshack.us/photo/my-images/50 ... 14921.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... 14943.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... 15017.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 15047.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/42 ... 15152.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/89 ... 15141.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... 15110.jpg/

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]