Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 22 paź 2019, 08:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2011, 13:19 

Wybrałbym fierca, tak naprawdę od 2lat nie wącham innych perfum także nie wiem czy są podobne, użytkownik w 100% ma oryginalne rzeczy, może ktoś wie na co patrzeć, czy jest np. jakiś napis tak jak na suwakach od tyłu w bluzach.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sie 2011, 22:45 

Dziewczyna kupila sweterek Hollistera, niby wszystko ok, ale zdziwila mnie jedna rzecz. Wszystkie guziki sa otagowane. Koszule A&F maja oznakowany tylko ostatni guzik i stad moje watpliwosci.To normalne czy poprostu blad chinczykow?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 wrz 2011, 18:48 

Ja mam koszulę HCO z otagowanymi wszystkimi . Jest oryginalna :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 paź 2011, 15:53 

numer Gadu-Gadu: 2509247
mam takie pytanko czy to jest oryginał czy nie?
http://allegro.pl/meska-bluza-z-kapture ... 20498.html

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 paź 2011, 16:25 

numer Gadu-Gadu: 5376922
Mam taką odpowiedź:
a) to nieodpowiedni dział na to pytanie
b) naucz się prosić o zdjęcia metek sprzedawców, bo ze zdjęciami katalogowymi to możesz iść do wróżki
c) naucz się korzystać z opcji szkukaj na forum o AF_basic już wystarczająco dużo było na forum.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 paź 2011, 21:12 

od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem kurtki z Abercrombie, problem polega jedynie na sprowadzeniu jej ze Stanów.. ( sami wiecie że trochę to kosztuje ) Znalazłam więc kurtkę używaną i tu pojawia się pytanie, czy aby na pewno jest ona oryginalna <nie wiem> Kształt suwaka jest ok, szycie kieszeni też, zastanawia mnie tylko naszyta metka bo przecież samo Abercrombie pisze się z dużej a nie małej litery... Wstawiam kilka zdjęć dla oceny :) mam nadzieję że znawcy mi pomogą ;P :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2011, 09:06 

Metka abercrombie świadczy o tym że jest to kurtka dziecięca.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2011, 12:58 

ok, czyli powinna być oryginalna tak?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 paź 2011, 18:25 

Tak jak napisał Mirek, nazwa pisana z małej litery oznacza, że to abercrombie kids. I raczej jest oryginalna. Stempel "IRREGULAR" na metce sugeruje, że może posiadać jakąś wadę. Najlepiej dopytać o to sprzedającego.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 paź 2011, 15:04 

Prosze o opinię tej aukcji http://allegro.pl/abercrombie-meska-kurtka-puchowa-m-new-i1887869334.html
Oryginał czy podróbka?
Poprosiłem o zdjęcie tylnej częsci suwaka i nie ma napisu Dulon lub Talon.
Obrazek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 paź 2011, 15:12 

romeok01 napisał(a):
Prosze o opinię tej aukcji http://allegro.pl/abercrombie-meska-kurtka-puchowa-m-new-i1887869334.html
Oryginał czy podróbka?
Poprosiłem o zdjęcie tylnej częsci suwaka i nie ma napisu Dulon lub Talon.
Obrazek

Poproś sprzedawce o dokładne zdjęcia metek,górnych jak i bocznych.Aha,przydałaby się fotka naszywki która jest na lewym rękawie.
Brak napisu Dulon,Talon nie świadczy o nieoryginalności marki A&F lub HCO.Ps.posiadam odzież która ma napis na zamku "S+S". Odzież jest z tegorocznej kolekcji i widocznie zmienili dostawcę zamków,także nie weryfikuj po napisie na zamku ponieważ mija to się z celem.

Na innych jej aukcjach ma odzież oryginalną.Ale dla pewności wrzuć fotki metek.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 paź 2011, 11:36 

A jaka jest zasada, jesli chodzi o bluzy i kurtki z kolekcji wczesniejszych?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 07 sty 2012, 01:03 

witam, podziele sie fotkami z oryginalnej koszulki kupionej w oficjalnym sklepie w cph,
dostajesz ladna torebke, paragon dlugi a na odwrocie info,ze mozesz towar oddac lub wymienic na calym swiecie, na ostatniej fotce widac jak precyzyjne jest to szycie ,ze nie sadze aby jakims chinczykom chcialoby sie az tak podrobic...
nie mniej jednak koszulka ze sklepu jest inaczej uszyta niz ta kupiona online z oficjalnej strony eu z holandii ,powiedzialbym,ze lepiej ale jakosc materialu i wskazania oryginalnosci te same...
minusem jest rozmiarowka, dla mnie skandal zeby jeden numer mial az takie rozbieznosci ale o tym napisalem w innym poscie, pozdr.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 07 sty 2012, 11:38 

listek2000 napisał(a):
nie mniej jednak koszulka ze sklepu jest inaczej uszyta niz ta kupiona online z oficjalnej strony eu z holandii ,powiedzialbym,ze lepiej ale jakosc materialu i wskazania oryginalnosci te same...

Co do jakości materiału nie mam uwag, ale szycie w moim przypadku to była zwykła partanina. Z tego co piszesz wynika, że można zacząć podejrzewać, iż na Europę po prostu kierują odrzuty. Pewnie nie w całości, bo przecież w końcu ludzie zaczęliby masowo szajs odsyłać, ale jakaś partia bubli przychodzi. Jak ich pytałem po drugim bublu o to, czy ktoś sprawdza jakość tego towaru, bo dostałem produkt o jakości gorszej niż chińska podróbka, to jakoś nie otrzymałem odpowiedzi. :D Jedyne co uzyskałem to przeprosiny we wschodnim stylu, z których g. wynika. Szkoda, że nie miałem wówczas aparatu, bo bym przygotował jakąś galeryjkę, coby zainteresowani mogli się pośmiać z "wysokich" standardów, jakie rzekomo stara się utrzymywać A&F. :roll: Póki co z HCO jeszcze nie miałem problemów, ale poczekajmy do poniedziałku, gdy przyjdzie towar z przeceny. :-)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 sty 2012, 11:22 

Witam

Mam prośbę o weryfikację przez fachowców oryginalności bluzy A&F, którą kupiłem na brytyjskim Ebayu. Mam wątpliwości, bo w porównaniu z dwiema bluzami, które kupiłem kiedyś w sklepie A&F to ta jest trochę gorzej wykonana. Niby wszystko jest ok, ale odstają jakieś nitki, wewnętrzna strona bluzy pod napisem też jest niezbyt porządnie wykonana. Sprzedawca, od którego kupiłem bluzę na ponad 2 tys. opinii miał tylko 4 negatywne, ale co dziwne nie ma aktualnie żadnych przedmiotów na sprzedaż.

Oto link do zdjęć:
http://imageshack.us/homepage/?user=Maciej1231

I jeszcze link do strony z opiniami gościa, od którego kupiłem bluzę na Ebayu.
http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI ... world=true

Wielkie dzięki za pomoc:)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 31 sty 2012, 08:42 

Pokaż zdjęcie tylnej częsci suwaka.
Suwaki w oryginałach mają napis Dulon, Talon lub S S.

Masz zdjęcie oryginalnej wewnętrznej metki, porównaj sobie czcionke napisów.
Twoje zdjęcia sa kiepskiej jakości.
Obrazek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 01 lut 2012, 09:10 

Dzięki za odpowiedź. Z tyłu zamka jest napis Dulon, więc chyba ok. Metka raczej też jest zupełnie podobna. Teraz nie mam możliwości, ale w piątek wrzucę wyraźniejsze zdjęcia,żeby mieć 100% pewności.

Pozdrawiam
Maciej

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lut 2012, 14:39 

Witam ponownie

W załączeniu zdjęcia wewnętrznej metki i tyłu zamka. Będę wdzięczny za komentarz fachowców :)
http://imageshack.us/f/51/zdjcie0110x.jpg/

http://imageshack.us/f/851/img2944z.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/28 ... 0111w.jpg/

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lut 2012, 17:21 

Czym Ty te zdjęcia robiłeś?
Zdjęcia robi się aparatem forograficznym z funkcją makro, wtedy ładnie wszystko widać.
Masz tu zdjęcia tylnej częsci suwaka z napisem Dulon, to sobie porównaj.
Obrazek
Obrazek

Na dole pod napisem Dulon jest M5?
Wyglada na oryginał.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 lut 2012, 23:41 

Dzięki. Faktycznie aparat mam raczej kiepski, dlatego te zdjęcia słabo wyszły. Ale zamek pod napisem Dulon ma M5, tak jak na Twoich zdjęciach, więc chyba jest ok. Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]