Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 22 paź 2019, 07:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2009, 14:44 

numer Gadu-Gadu: 1952083
W oryginalnych rzeczach Abercrombie & Fitch suwak jest ZAWSZE po prawej stronie. W większości tanich podróbek Abercrombie & Fitch suwaki są po lewej stronie bluzy, kurtki. Która strona jest która? Kiedy patrzysz w dół, suwak powinien być po prawej i powinien zostać w twojej prawej ręce. Jeżeli tak nie jest, twoja bluza jest w 100% podróbą. W podróbkach zamki są słabej jakości i zacinają się, w oryginalnych produktach zamki są stalowe (z logo) i producent daje dożywotnia gwarancje na zamek, nie może się zacinać.

Jakość oryginalnych rzeczy Abercrombie & Fitch jest bardzo dobra. Jeżeli znajdziesz odstające nitki i krzywe szwy, to znak, że masz podróbę, i nie wierz w zapewnienia sprzedawcy, że tak ma być, bo to "styl vintage". Generalnie rzecz biorąc, sprzedawcy, którzy znają się na tym, spędzają wiele czasu na naprawie takich niedociągnięć. Zwróć więc uwagę na inne znamiona wskazujące na to, że masz podróbę.

Abercrombie & Fitch nigdy nie pakuje zakupów w plastikowe worki podczas zakupów w sklepie. Autentyczne rzeczy kupione online (http://www.abercrombie.com) będą zapakowane w plastikowy worek z logo Abercrombie oraz będą posiadać numer katalogowy, na worku i metce (taki sam). Jeżeli otrzymasz jakiekolwiek rzeczy Abercrombie tylko w plastikowej torbie bez logo, to kolejny znak, że otrzymałeś podróbę.

Rzeczy Abercrombie & Fitch mają rzadko plamy na swoich produktach. Jeżeli tak się zdarzy, to te rzeczy są wycofywane ze sprzedaży. AnF nie odsprzedaje ich pośrednikom do hurtowni, outlet'ów itd. Firma bardzo dba o swój wizerunek i nie pozwoliła by na sprzedaż rzeczy drugiego gatunku. Jeżeli więc otrzymasz bluzę, która ma być nowa, ale ma białe lub podobne plamy na ciemnym kolorze, to może być kolejna podpowiedź, wskazująca na podróbkę.

Zakończenia na sznurkach przy bluzach ZAWSZE są stalowe z napisem Abercrombie, napis powinien zaczynać się u góry i kończyć się wraz z końcem sznurka, jeśli Twoja bluza posiada plastikowe zakończenie, lub napis jest w odwrotną stronę - niestety posiadasz podróbkę.

Obrazek

Abercrombie & Fitch nie rozpowszechnia kolekcji wiosennych, letnich, jesiennych i zimowych przed wyznaczonym terminem. Jeżeli więc dokonasz zakupu rzeczy z nowej kolekcji, które nie są dostępne na stronie internetowej Abercrombie, to możesz mieć pewność, że kupiłeś podróby.W szczególności dotyczy to bluz damskich model Hellen.

Być może Abercrombie & Fitch ma dużo rzeczy w stylu destroyed i vintage, jednak pomimo to jest zwracana szczególna uwaga na wykończenia oraz szwy. Jeżeli szwy są brzydkie, nierówne, przerywane prawdopodobnie masz podróbę.

Rzeczy Abercrombie ZAWSZE ładnie pachną, nie ma odstępstw od tej reguły, firma perfumuje swoje produkty w fazie produkcyjnej, jeśli zakupiłeś produkt AnF i po otrzymaniu ma brzydki zapach to na 100% podróbka. Podróbki zawsze brzydko pachną (stęchlizną).

Abercrombie & Fitch nie prowadzi hurtowej sprzedaży, wyprzedaży, likwidacji lub rozpowszechniania jakichkolwiek produktów poza ich siecią sklepów. Każdy sprzedawca, który twierdzi, że prowadzi sprzedaż hurtową lub jest odprzedającym pośrednikiem czy coś w tym stylu, to możesz być pewien w 100%, że masz do czynienia ze sprzedawcą podróbek.

Abercrombie & Fitch ma długą historię robienia grubych i wytrzymałych ubrań, 5 lat żywotności koszulki, czy bluzy to nic wielkiego. Zaczynali bowiem od robienia ubrań dla myśliwych i rybaków. Do dnia dzisiejszego ich wyroby są zwykle grube i bardzo wytrzymałe. Jeżeli masz rzecz z bardzo cienkiego, taniego materiału, jest szansa, że nie jest to oryginalna.

Metki Abercrombie są beżowe. Nie żółte, nie białe i nie brązowe. Numer z metki ZAWSZE odpowiada numerowi produktu ze strony abercrombie.com. Poniżej jest zdjęcie metki Abercrombie & Fitch od kupionej w sklepie rzeczy. Obok są metki często spotykane na aukcjach internetowych. Każda metka w takim kolorze jest więc wyraźnym znakiem, że kupiłeś podróbę Abercrombie.

Obrazek

Można się kontaktować bezpośrednio z Abercrombie w sprawie podróbek na następujący adres mailowy: [email protected] zawsze pomogą to specjalny dział stworzony do walki z podróbkami.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 mar 2009, 21:45 

"Zakończenia na sznurkach przy bluzach ZAWSZE są stalowe z napisem Abercrombie"

Patrzymy na stronę firmy i co widzimy?
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/s ... equence=16
Bluzy bez metalowych zakończeń na sznureczkach...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 mar 2009, 21:47 

Ok, źle zrozumiałem intencję tego zdania. Nie każda bluza musi mieć przecież w ogóle zakończenie sznureczków, ale jak już ma to takie jak w artykule ;p

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 mar 2009, 22:11 

numer Gadu-Gadu: 1952083
Tak, nie wszystkie bluzy Abercrombie mają metalowe zakończenia.
Jeśli dany model posiada metalowe zakończenia to powinno być takie jak na zdjęciu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 mar 2009, 13:52 

Ja kupiłam bluze hellen Abercrombie od sprzedawcy damianbanglade, przesyłka przyszła po 3 miesiącach z Honkongu, bluza nie miała zakończeń na sznurkach, futro wyłaziło garściami, wszedzie wystające niktki i ten SMRÓD jakby ktoś umarł w tej bluzie wyglądała tak jakby ją jakieś dziecko szyło.
Był to mój pierwszy i ostatni zakup rzeczy Abercrombie chyba że w oficjalnym sklepie

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 13 kwi 2009, 00:47 

"Metki Abercrombie są beżowe. Nie żółte, nie białe i nie brązowe. Numer z metki ZAWSZE odpowiada numerowi produktu ze strony abercrombie.com. Poniżej jest zdjęcie metki Abercrombie & Fitch od kupionej w sklepie rzeczy. Obok są metki często spotykane na aukcjach internetowych. Każda metka w takim kolorze jest więc wyraźnym znakiem, że kupiłeś podróbę Abercrombie."
Może ktoś napisać, gdzie na oficjalnej stronie Abercrombie znajdę numer danego produktu, przykładowo:
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/s ... 3055_12202

Druga sprawa: Jeśli danej rzeczy nie ma na oficjalnej stronie Abercrombie to znaczy, że w 100% podróbka?

Dziękuje za odpowiedzi.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:51 

Bardzo prosty sposób ;)

Wybierasz dany produkt w sklepie abercrombie.com
np. koszulka polo, zaznaczasz kolor, wybiersz rozmiar i klikasz "Add to bag" produkt został dodany do koszyka, teraz klikasz "View bag" i otwiera się strona z wybranym produktem.
Pod nazwą modelu widnieje numer katalogowy produktu, taki sam numer musi znajdować się na metce, jeśli nie to masz podróbke.

Obrazek

Abercrombie na oficjlnej stronie (sklep) posiada tylko asortyment który jest dostępny w sprzedaży, jeśli któryś model się sprzeda znika ze stron sklepu, ale po jakimś czasie sie pojawia.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 kwi 2009, 20:06 

Witam!

http://allegro.pl/item616456376_abercro ... to_09.html

Powiedzcie mi jak wiecie czy ten koleś sprzedaje oryginałki! Z góry dzieki za pomoc!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 kwi 2009, 20:34 

Te koszulki kosztują 34 USD ok 115zł. a koleś sprzedaje w licytacji od złotówki, i tu masz odpowiedź.
Jeśli chcesz zaoszczędzić to bedziesz mieć Faka

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 09:03 

Ale gość pisze z jakiego sklepu i wszystko ok! A poza tym bardziej mu się opłaca wystawić na aukcję od 1zł bo ludzie się będą bardziej o to bić. Co za tym idzie cena jaką otrzyma będzie większa od tej ceny za jaką to kupi.

A co powiecie o tym?

http://allegro.pl/item613881270_koszulk ... row_m.html

Ubranka ze stanów. Jak dla mnie oryginalne!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 12:11 

Witam. Ja mam inne zdanie na temat tych sprzedawców.
Twoje 1 pytanie, RADAR-USA , moim zdaniem oryginały, co z tego że wystawia od 1zł, skoro w tej licytacji dochodzą nawet do 200zł! Więc jakby nie patrzeć może mu się to opłacać, ale co ważniejsze nie wystawia hurtowo, ma wystawione tylko 20rzeczy Abercrombie najwyzej po kilka sztuk tego samego modelu.

Co do fastace09 , to myślę że to podróbki, biorąc pod uwagę że jest to najnowsza kolekcja, więc nie ma sposobu jej kupić z wyprzedaży, żeby mu się opłacało, no i te ilości wystawione!! Po 100szt w każdym rozmiarze. Specjalnie bym się nie zdziwił jeśli zamiast paczki z USA, dostaniesz prosto z Tajlandii.

Trochę mnie dziwi że w tekście jest napisane że A&F nie prowadzi wyprzedaży, moja kuzynka ma znajomych w Stanach którzy albo idą do salonu albo zamawiają taniej na stronce.
Ciekawi mnie czy ktoś z piszących te artykuły był w Stanach, pozdr

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 12:35 

do zack88zack

grubadama pytał/a o koszulke
http://allegro.pl/item616456376_abercro ... to_09.html

w licytacji od 1zł i poszła za 143 zł w sklepie AF 69 USD czylo (ok 240 zł) WSZYSTKO na ten temat

"RADAR-USA , moim zdaniem oryginały, co z tego że wystawia od 1zł, skoro w tej licytacji dochodzą nawet do 200zł! " tylko że w AF kosztują grubo ponad 200 :lol:

"moja kuzynka ma znajomych w Stanach którzy albo idą do salonu albo zamawiają taniej na stronce"
Znajomy mojego znajomego zna kolesia który widział YETI :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 12:48 

do grubadama

"Ubranka ze stanów. Jak dla mnie oryginalne!"
http://allegro.pl/item613881270_koszulk ... row_m.html
FAKE!!!!!!!!!!!!!! FAKE!!!!!!!!!!!!! FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry nie obraź się, ale właśnie przez takich ludzi jak ty panuje przekonie że na allegro są oryginalne rzeczy Abercrombie.
Jeśli uważesz że za 69 zł możesz mieć koszulke która koszuje 69USD (ok 240zł) to ...........

Sprzedawca fastace09 sprzedaje same podróby

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 16:30 

Sorki Szefie ale jakbyś spojrzał np na stronkę A&F to zobaczysz że ten model koszulki np Deer Brook jest na stronce za 30$ co wychodzi ok 99zł a nie 240! Plus do tego przesyłka w której pewnie jest też troche ceny za koszulkę to jest wszystko okej! Tym bardziej ze we wcześniejszych postach ktoś powiedział, że sprawdz na stronce A&F jeśli ubrania będa na stronie to rzeczy są oryginalne!

Co w takim razie Wy na to?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 kwi 2009, 16:52 

Wiec zapraszm na strone AF

masz link odrazu na strone z tym modelem (abys nie musial/a szukac)
http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/s ... 3055_12202

jak widac model Deer Brook kosztuje 60 USD nie zapominaj ze ceny w USA podawane sa bez Tax (vat) ktory w zaleznosci od stanu jest rozny ale powiedzmy IL tam jest najwiecej polakow wynos 6% dla odziezy co daje 66 USD przy dzisiejszym kursie 3,42 = 225,74 PLN

P.S podeslij tego linka na oficjalna strone AF gdzie Deer brook jest po 30 USD kupie sobie taniej :lol: chodz to stary model (bo ma 3 lata) ale za 30$ to bajka :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2009, 13:45 

No to w takim razie gdzie kupić oryginalne ciuchy A&F za w miarę przystepne pieniądze???

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2009, 14:45 

Nigdzie nie kupisz taniej, jak w oficjalnych sklepach. Możesz zamówić na stronie w butiku online. Wysyłają do Polski za $50. Opłaca się zatem kupić więcej rzeczy. Możesz np. umówić się z kimś i kupić na spółkę.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2009, 21:46 

Tak ale to wyjdzie w takim razie i tak bardzo drogo. Za przesyłke płacic co za koszulkę jedną. Chociaż jak dobrze patrzyłem to nie ma możliwości wysyłki do Polski. Same Stany zjednoczone. Ale musi ktoś być co przywozi oryginalne rzeczy.

P.S. Może się ktoś składa ze mną? Zbierzmy ekipe ludzi i wyjdzie tanio :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2009, 22:14 

Załóż taki temat w hydeparku, może ktoś się zgłosi.
Mnie te rzeczy średnio się podobają, widocznie jestem pusty. ^^

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 kwi 2009, 10:45 

Po pierwsze odnoszac sie do tekstu admina - nie jest prawda, ze abercrombie ma tylko bezowe metki, sa chociazby o grafitowym odcieniu naszyte na jasnym materiale. Poza tym jesli ktos pisze, ze na allegro nie ma orginalnych rzeczy tej firmy to niech sie delikatnie mowiac zastanowi dobrze nad tym co bezsensownie plecie. Podrobke jest dosc latwo wykryc. Mam kilka rzeczy abercrombie, ktorych oryginalnosci jestem pewny i zakupilem je na allegro. Jesli widze tylko zdjecie katalogowe to od razu prosze o zdjecie real(czesto takowego nie dostawalem, kontakt sie urywal...) a jesli widze aukcje w ktorej sprzedawca ma bardzo dobrej jakosci zdjecia real to moge sie przekonac niemal w 100% o orginalnosci danej np. koszulki polo plus moge sobie wejsc na strone abercrombie i jesli taki model faktycznie jest to chyba nie ma watpliwosci.

Jeszcze nawiazujac do tego co ktos pisal o cenach rzeczy abercrombie - przecena z 99$ na 30$ czy z 60 na 20$ to wcale nie jest rzadkosc. Wystarczy, ze jest przygotowana do wprowadzenia nowa kolekcja a wtedy starsza jest wysprzedawana po bardzo atrakcyjnych cenach wiec tym, ze koszulka wyjdzie mnie 99zl bym sie nie sugerowal a raczej tym skad gosc wzial 100 egzemplarzy takiego modelu...

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 310 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]