Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 21 wrz 2017, 17:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 sie 2017, 22:12 

Cześć!
Otóż sytuacja wygląda tak - kupuję ostatnio rzeczy na oficjalnej, amerykańskiej stronie Ralpha. Oczywiście mam znajomych w Stanach, którzy paczkę wysyłają następnie do mnie. Ale ostatnio pewna znajoma mnie nastraszyła - otóż ciuchy które kupuje są przecenione. Np. polo z 85$ na 50$, a korzystam dodatkowo ze zniżki 30% - często są takie promocje jak są jakieś święta. No i wychodzi na to, że polo kosztuje 35$, co jest ceną bardzo spoko. Ale do rzeczy - znajoma powiedziała, że te ceny są mocno podejrzane. Mieszka w Stanach i mówi, że ona z takimi cenami się spotyka bardzo rzadko - sugeruje, że rzeczy są drugiej jakości. Czy myślicie że to możliwe? Z oficjalnej strony? Przecież to byłby raczej duży minus wizerunkowy. Pytam, bo nie wiem co o tym myśleć, a może ktoś zna się na tym lepiej.
Da się sprawdzić gramaturę kupionych koszulek bądź coś w tym stylu?
Wprawdzie czasem na koszulkach pod pachami mam białe plamy - małe, ale są. Jednak wydaje mi się, że to wina antyperspirantu - po praniu nie widać ani śladu.
Jakie macie zdanie na ten temat? ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 10 sie 2017, 17:12 
FakeHunter

Nie ma takiej opcji, żeby rzucali jakiś syf na wyprzedaż... Kupuj śmiało i się nie zastanawiaj nawet :)

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]