Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 wrz 2017, 20:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2013, 14:31 

Kupiłem przez allegro http://allegro.pl/lacoste-polo-zielona- ... 81031.html
Napisałem do niego i dostałem taką odpowiedź
"witam, towar ktory posiadam jest z usa badz z anglii, aby uniknac kosztu cla wysylane sa bez metek papierowych, sa natomiast w 100 procentach nowe i oryginalne, koszulka polo jest taka sama jak na zdjeciu, mialam dwie takie koszulki, czasami sie zdarza ze mam metki papierowe i wtedy je wysylam z nimi luzem, pozdrawiam serdecznie"

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 mar 2013, 14:50 
FakeHunter

przecież to polo nawet na zdjęciu nie wygląda na nowe. nie odpuszczaj i mów, że chcesz zwrot, bo przekłamania w aukcji. miało być nowe (na zdjęciu z metkami), a przychodzi jakiś syf

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 mar 2013, 15:06 

infi napisał(a):
przecież to polo nawet na zdjęciu nie wygląda na nowe. nie odpuszczaj i mów, że chcesz zwrot, bo przekłamania w aukcji. miało być nowe (na zdjęciu z metkami), a przychodzi jakiś syf

Pisałem że chcę ją zwrócić to dostałem taką odpowiedź jak wyżej.Sprawę zgłosiłem do allegro.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 mar 2013, 20:17 

Allegro nie jest stroną w transakcji.
Kupiłeś od osoby prywatnej - nie ma prawa zwrotu (obojętnie co by Ci przysłał) tylko prawo do reklamacji na niezgodność z umową. Wysyłasz na swój koszt z pismem reklamacyjnym. Sprzedający ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Jeśli ją uzna ma zwrócić Ci wszystkie koszty łącznie z kosztem odesłania. Jeśli nie pozostaje dochodzenie praw w sądzie.

Dziwne ale nie widzę negatywa za tą transakcję - boicie się wystawiać negi czy jak? Jeśli konto na Allegro macie do kupowania, to co Wam tak zależy na tym aby nie dostać nega w odwecie? Ktoś Wam odmówi wysłania towaru jak kupicie? :-D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 mar 2013, 14:55 

Dzis przyszlo mi kolejne POLO, raz przymierzone za 60...
Tez czerwone ale inny uzytkownik.
I co? Da sie! Polo nowka, piekne i pachnace. I wymiary sie zgadzaja.

/A nie jak ta s... Pani. Mam ochote wykupic jej wszystkie aukcje i wystawic neg. .
Allegro nic nie pomoze, moj kolega zostal naciagniety raz i mija drugi rok gdy pieniedzy nie odzyskal.
A 'latal' po policji z papierkami ciagle.
Zdaniem krotkim; Allegro ma w ... uzytkownikow. Chodzi tylko o hajs z transakcji.

Trzeba cos zrobic z tą Pania na allegro.
(W moim przypadku polo na zdjeciach bylo jak nowe, zdjecia nawet nie przeswietlone.
Monitor tez mam jakis nienajgorszy, wiec takie sprania bym zauwazyl, po prostu inne polo)

Pozdrawiam

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 mar 2013, 15:40 

Do mnie też przyszła w ogóle inna koszulka niż ta na zdjęciu.W aukcji była na rynek amerykański a mi przyszła na europejski w innym odcieniu.
Odnośnie tych śladów na zdjęciu z aukcji co kupiłem to sądziłem że to wina zdjęcia......w końcu jak nowa to nowa.... <zly>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 mar 2013, 15:48 
Moderator

W tym przypadku mamy do czynienia z niezgodnoscia towaru z umowa, odsylam do google i walczcie o swoje.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]