Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 wrz 2017, 20:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 lis 2013, 14:22 
Moderator

Znalazłem w sieci sklep swells.pl
Jak myślicie, czy to następca retrobut czy zwykły handlarz podróbkami?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 lis 2013, 01:26 

Cytuj:
Sklep internetowy działający pod adresem internetowym http://www.swells.pl zwany dalej Sprzedającym, prowadzony jest przez Firmę Swells z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33 kod 60-702.

W Centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej nie widnieje firma Swells. Głogowska 31/33 to spory biurowiec, w którym jest dziesiątki różnych firm, ale w Google nie znalazłam informacji aby była tam firma Swells.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 lis 2013, 01:33 
Administrator

Raczej to drugie. Przypuszczam, że ktoś "podpatrzył" sukces retrobuta i się podpalił na "biznes" :)

Domena jest świeżutka, hosting w PL, do tego w regulaminie:
Cytuj:
Sklep internetowy działający pod adresem internetowym http://www.swells.pl zwany dalej Sprzedającym, prowadzony jest przez Firmę Swells z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33 kod 60-702.

Nie ma nawet podanej formy prowadzenia działalności...

Za to adres to biurowiec w poznaniu, więc jeśli stamtąd jest ktoś z forumowiczów to byłbym wdzięczny jakby odwiedził to miejsce i sprawdził chociaż czy cokolwiek się tam znajduje (w sensie w pokoju 33)?

nowhere to, że w CEiDG czegoś nie ma, to jeszcze za wiele nie świadczy;) Niemniej również wątpię że taka firma w ogóle istnieje, przez to że w regulaminie nie podali formy działalności...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2013, 15:15 

Zmienili, firma DESTO i faktycznie istnieje, czyli zwykły sprzedawca podróbek, pytanie czy w ogóle je ktoś otrzyma, jeśli chodzi o mnie to wyczuwam powtórkę z Retrobuta itp.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2013, 20:40 

Witam.

Kochani uważajcie, strona tej firmy bardzo przypomina tą retrobut. Że też nie ma kary na takich oszustów <kij> Najbardziej jestem zła na siebie, że okazałam się tak naiwna i dałam się naciągnąć <placze>

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]