Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 lis 2017, 05:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sie 2014, 17:57 

Witam,
kilka dni temu zakupiłem na tej aukcji (http://allegro.pl/klasyczna-oryginalna- ... 64060.html) koszulkę "Lacoste". Głupi pomyślałem, że może okazja życia :) Normalnie za polówkę cena nie schodzi poniżej 200zł jednak powiedziałem sobie, że zaryzykuję. Przed kupnem 3 razy prosiłem o rzeczywiste zdjęcia koszulki która do mnie trafi jednak sprzedawczyni się wykręcała, a na koniec wysłała mi zdjęcie rzekomo od niej które okazało się zdjęciem oryginału z podpisem sprzedawcy. Gdy koszulka do mnie trafiła myślałem, że mnie szlag trafi jak zobaczyłem te ścierwo. Od razu wysłałem maila, że koszulka to podróbka itd., dostałem odpowiedź, że na pewno jest oryginał i że jak śmiem tak twierdzić. W kolejnym mailu wysłałem zdjęcia dla porównania, tego ścierwa w zestawieniu z moim sweterkiem z serii sport. Dostałem odpowiedź, że jak mam napis sport to moja jest podrobiona w dodatku niewiadomego pochodzenia.... Wtedy to już się zagotowałem. Sprzedawczyni dalej twardo twierdzi, że koszulka jest oryginalna i że nie zwróci mi wszystkich kosztów które poniosłem - jedynie za koszulkę. Pisząc, że wymyślam jakieś bzdury żeby ją oddać. Nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić sprawę na Policję.
Tu nasuwa się jednak pytanie, czy będę potrzebował oświadczenie od producenta, że ta koszulka to faktycznie podróba ? Dzwoniłem już do sklepu Lacoste w Katowicach jednak nie potrafią mi pomóc.
Po tym telefonie napisałem oficjalnego maila do głównej siedziby firmy Lacoste za pośrednictwem ich strony.
Co jeszcze mogę zrobić w tej sprawie ? Z góry dziękuję za pomoc

PS: przepraszam za chaotyczność jednak wciąż emocje sięgają zenitu :)

Pozdrawiam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 sie 2014, 23:43 

Podstawowa sprawa - gdzie jest negatyw?

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]