Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 02 kwi 2020, 05:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dolce&Gabbana
PostNapisane: 05 lis 2014, 22:17 

Witam

co sądzicie o oryginalności tej bluzy ?
http://allegro.pl/dolce-gabbana-coca-co ... 44000.html

macie może jakieś miejsca gdzie mozna nabyć oryginały dolce taniej niz na stronie internetowej producenta?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 lis 2014, 23:21 

numer Gadu-Gadu: 566543
mevent sprzedaje fejki i tyle w temacie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 09:50 

Naprawdę sprzedaje fake?
Hmmm, wiem, że była na forum dyskusja, ale zdania były mocno podzielone.
No i przede wszystkim ceny ma spore - ok, żaden argument, ale jednak sporo ludzi u niego kupuje.

Akurat marki, które on sprzedaje to nie mój target, ale kilkakrotnie rozważałem zakupy u niego.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 10:37 

zrobiłem kiedyś zestawienie porównawcze foto metek konkretnych modeli armaniego od mevent i innych dostępnych w necie tzw. pewniaków, i były widoczne różnice.

ceny są wysokie, bo jakość podróbek może być także wysoka.

jak chcesz kupić d&g na allegro, to poleciłbym Ci użytkowników mclabels oraz vantgarde, ale najpierw solidnie się potarguj, bo mają b. drogie ceny. Ale tych akurat znam od 10 lat, robiłem tam zakupy, to pewniak.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 10:44 

ok

ale porównywałeś choć te same produkty?
generalnie doceniam umiejętności ludzi oceniających tu czy to fake czy legit, ale metki naprawdę są różne i ciężko chyba znać wszystkie

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 14:11 

Kupiłem w mevencie jedną parę jeansów AJ - model upatrzyłem sezon wcześniej i znalazłem u nich na outlecie, w razie potrzeby mogę sprezentować komplet metek i etykiet dołączonych do spodni w celu weryfikacji użytkownika.
Moim zdaniem sprzedają oryginały, lub najdoskonalsze podróbki jakie kiedykolwiek widziałem, nie mogłem dopatrzeć się nawet minimalnej różnicy w porównaniu z innym modelem z salonu, jeżeli chodzi o jakość wykonania również nie mam zastrzeżeń.

Czy ktoś jeszcze kupował u tego użytkownika i może się wypowiedzieć? Wcześniej czytałem na forum tylko dobre opinie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 22:18 

@JrQ

tak, te same produkty, tu jest link do wątku

odziez-meska-f73/porownanie-metek-armaniego-kilka-sklepow-internetowych-t8259.html

niestety linki już nie działają

Ze zdjęć armaniego na mevencie wynikało, że jego towar jest b. dobrze podrobiony, a różnice są naprawdę małe, i ciężko byłoby się połapać gdyby nie metoda porównawcza.

ja bym tam nie kupował, ale nie będę nikogo przekonywał. zresztą zawsze można towar odesłać - masz do tego prawo.

kup tę bluzę i jak będzie słaba to po prostu zwrócisz.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 lis 2014, 22:33 

jeszcze raz dam linki

http://allegro.pl/armani-jeans-koszula- ... 23073.html

http://gomez.pl/pl/produkt/38001/armani_jeans/koszula/

może jestem ślepy, ale dla mnie te produkty są po prostu inne, nawet metka na kieszeni jest inna

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]