Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 wrz 2017, 20:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Markowa.org
PostNapisane: 20 wrz 2013, 13:29 

A ja poproszę o źródło. I to trochę lepsze niż "sam widziałem/słyszałem".

Sam kupiłem kiedyś polówkę u magleya, ze słynnej serii 11/07. Po pierwszym praniu od razu widać, że to szmata i obok oryginału nigdy nie leżała. Podsumowując - nie ma najmniejszych szans żeby coś takiego wyszło z tej samej fabryki co oryginalny ciuch TH.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 16:11 
FakeHunter

gnosis napisał(a):
Nie wypowiadam sie nt allegro.
Piszac nadwyzka produkcyjna mam na mysli to co sprzedaja kluby zakupowe np.

co do tych hurtowni markowa.org i big brands mysle ze sprzedaja jedno i drugie a raczej mieszaja wszystko jak leci

ceny bielizny sa smieszne np

na swoja dzialalnosc takze nie kupilbym towaru w tych hurtowniach

natomiast ta odziez ktora nazywam nadprodukcyjna pojawia sie wszedzie od klubow zakupowych w Polsce i UE po hurtownie i duze firmy handlowe w Niemczech ...

ta ciekawe co mieszają i skąd. tak jak pisze gratek - też miałem polo od Magleya ze słynnym 11/07 i syf straszny. to nawet blisko oryginalnej fabryki nie było. Przecież nikt tam nic nie miesza. mają INNĄ fabrykę i tam sobie szyją coś, co ma mieć tylko znaczek

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 18:29 

Asortyment tej hurtowni to podróbki, miło z ich strony, że zamieścili zdjęcia metek, nie ma teraz żadnych wątpliwości, że sprzedają syf.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 18:33 

Mam wrażeni, że ta strona służy tylko do oczerniania sprzedawców. Ale jak sprzedawca zapłaci pieniądze dla tego portalu to już nie będzie oczerniany!
proszę spojrzeć:
http://www.oryginalnysprzedawca.pl/dla-sprzedawcy/new
proszę kliknąć zakładkę:
ile kosztuje uczestnictwo w programie oryginalny sprzedawca?

Brak słów na ten portal !!!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:37 
FakeHunter

^ o czym Ty gadasz czlowieku.... od zawsze tu kazdy pomagal za darmo. teraz jest niby ten program oryginalny sprzedawca, a nie kazdy z weryfikujacych zamierza w nim brac udzial. najlepiej to sie klocic, ze nagle ktos odkopal na dnie oceanu polowki i wszystkie maja 11/07 na metce i inna gramature niz oryginalne :D

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 19:59 

luku2000 napisał(a):
Mam wrażeni, że ta strona służy tylko do oczerniania sprzedawców. Ale jak sprzedawca zapłaci pieniądze dla tego portalu to już nie będzie oczerniany!
proszę spojrzeć:
proszę kliknąć zakładkę:

Uczestnictwo w programie nie jest obowiązkowe, jak ktoś ma ochotę może zapłacić i brać w nim udział.
Pomawiasz właścicieli tego portalu, sugerując, że za pieniądze nawet sprzedawca podrób może być oryginalnym sprzedawcą. Na razie lista firm biorących w tym udział jest krótka, miejscami asortymentem odbiegająca od dotychczas ocenianych tu rzeczy, ale nie budzi wątpliwości odnośnie oryginalności produktów sprzedawanych przez te firmy, więc nie pisz bzdur. Jedyny problem to zamknięcie działu polecani sprzedawcy, był on pomocny dla wielu osób, a tylko jedna firma ze starej bazy pojawiła się w nowym programie, ale niestety przez konflikt interesów nie dało się chyba zrobić tego inaczej. Trochę straciło na tym to forum, bo teraz jest tak, że jak zapłacisz, to będziesz polecany, ale z drugiej strony jest to biznes i nie ma nic za darmo.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 wrz 2013, 21:17 
Moderator

luku2000 napisał(a):
proszę spojrzeć:
proszę kliknąć zakładkę:

Kolego, weryfikacja na forum zawsze była i będzie za darmo, program "Oryginalny Sprzedawca" to całkiem odrębny temat. Radzę powstrzymać się od takich komentarzy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 wrz 2013, 11:28 

gratek napisał(a):
A ja poproszę o źródło. I to trochę lepsze niż "sam widziałem/słyszałem".

...no chyba, że kolega sam sprzedaje takie rzeczy i zależy mu na sianiu tego typu legend.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 wrz 2013, 20:45 

http://www.markowa.org/odzie%C5%BC-m%C4 ... n-koszule/

Co z tym konikiem?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 wrz 2013, 21:13 

3 ostatnie modele wystepują w hurtowniach tureckich ,które ja nazywam nadprodukcyjnymi inni na tym forum podróbkami...
dokładnie te 3 wzory

innych wcześniej nie spotkałem.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 wrz 2013, 22:08 

Skoro znowu pojawiłeś się na forum, to czekam na wiarygodne źródło Twojej teorii.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 wrz 2013, 23:16 
Administrator

luku2000 napisał(a):
proszę spojrzeć:
proszę kliknąć zakładkę:

Oj, widzę że kolegę od sklepu z podróbami (przyp. odziez-meska-f73/royal-shop-weryfikacja-t6416.html) bardzo boli, że powstało coś co może mu zagrozić w prowadzeniu nielegalnego handelku...

Oraz nie. Niestety nie wystarczy zapłacić. Przekonało się o tym ostatnio kilka osób próbujących wciskać na allegro podróby. Niestety (dla takich jak ty) weryfikacja jest bardzo rzetelna.

Aha i nie mów mi, że 38zł BRUTTO miesięcznie to jest jakikolwiek koszt dla prowadzących biznes. Cena jest tak niska właśnie dlatego, żeby certyfikat bez problemu mógł mieć każdy, jeśli oczywiście handluje pełnowartościowym towarem.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2014, 17:03 

Zdecydowanie potwierdzam GNOSIS. Siedzę w tej branży od kilku lat i wiem, że w Turcji sprzedawany jest towar uważany za nadprodukcję. W Bangladeszu jest to samo. Oni twierdzą, że jest to uszyte z ich materiałów, mają prawa do loga firm, a szyją to te same osoby więc ciężko odróźnic oryginał od podróbki. Na terenie ich kraju jest to towar legalny, w UE już nie. Jest wiele osób, które handlują takimi podróbami w Polsce. W okolicach Katowic są jeszcze dwie inne hurtownie, które też tak działąją (z tego co wiem to mieli już problemy z powodu handlowania podróbkami ale nadal funkcjonują).

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 lis 2014, 19:13 

Cammeron napisał(a):
Zdecydowanie potwierdzam GNOSIS. Siedzę w tej branży od kilku lat i wiem, że w Turcji sprzedawany jest towar uważany za nadprodukcję. W Bangladeszu jest to samo. Oni twierdzą, że jest to uszyte z ich materiałów, mają prawa do loga firm, a szyją to te same osoby więc ciężko odróźnic oryginał od podróbki. Na terenie ich kraju jest to towar legalny, w UE już nie. Jest wiele osób, które handlują takimi podróbami w Polsce. W okolicach Katowic są jeszcze dwie inne hurtownie, które też tak działąją (z tego co wiem to mieli już problemy z powodu handlowania podróbkami ale nadal funkcjonują).

Ojakurwapierdoleciemac!!!!! Nawet skomentowac tego nie moge bo cisnienie mi sie podnioslo po przeczytaniu tych bzdur!!

Siedziba firmy:
Obrazek

Wlasciciel firmy, menagier tfu:
https://www.facebook.com/piotr.mowczun.1
https://aleo.com/pl/firma/68382518

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 maja 2015, 21:10 

OSTRZEZENIE!!!!!! Markowa.org czyli Piotr Mowczun sprzedaje falsyfikaty. Uwazajcie Izba Celna konfiskuje te odziez w sklepach mi skonfikowano towar o wartosci 25 tys. pln. Mowczun nie wspolpracuje i ucieka od odpowiedzialnosci, ale i tak za wszystko zaplaci. Nie kupujcie tam. Jesli sa dalsi poszkodowani przez te firme kontaktujcie mnie na email.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 26 sty 2016, 17:24 

Dzięki Jarome za ostrzeżenie. Miałam już kupować towar w hurcie i dobrze, że trafiłam na forum. Osoba, z którą się kontaktowałam nie przedstawiła mi się ale był to mężczyzna więc pewnie Pan Mowczun. Wyceniono mi moje zapytanie i wystawiono fakturę którą nakazano mi opłacić. Po moim proteście, mężczyzna zaczął zachowywać się arogancko.
Zapytałam jak się odniesie do opinii z tego forum, odpowiedział że na fakturze może napisać mi oświadczenie o oryginalności. Tylko co to oświadecznie zmieniło w historii którą opisał Jarome?
Zaczełam dociekać i okazało się że hurtownia markowa.org zmieniła stronę na www.wholesale-ut.com Zmieniła także siedzibę na Poznań ul. św. marcin 29/8. Pod tym adresem znajduje się wirtualne biuro (http://www.biuro29.pl/) a więc miejsce gdzie ukryć można nielegalną działalność. Na stronie www.wholesale-ut.com nie ma podanego ani NIP firmy ani jej nazwy co jest niewątpliwie dziwne przy jawnie i legalnie prowadzonej działalności. Okazało się że Pan Mowczun założył nową firmę ustanawiając tzw "słupa" jako prezesa a sam został prokurentem i głównym udziałowcem.
Śledztwo trwa...

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]