Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 cze 2017, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: e-glamour.pl
PostNapisane: 27 maja 2014, 16:31 

Hej!

Na forum zauważyłem , że parę osób poleca sklep e-glamour. Podobno sprzedaje oryginały, jednak mam wątpliwości co do wiarygodności tego sklepu. Zrobiłem dwa zamówienia.
W pierwszym kupiłem perfumy GFF Woman na dzień mamy. Od pierwszego psiknięcia coś nie pasowało. Zapach był jakiś inny, no ale nic. Poczekamy do końca dnia. Okazało się, że zapach nie dość, że jest nietrwały to na dodatek nie ma takiej "głębi" jakiej powinien mieć.

Do tego zamówienia dokupiłem także próbkę burberry london. Zapach tak mi się spodobał że w drugim zamówieniu zakupiłem sobie flakon 100ml. Znawcą zapachów nie jestem, ale zapachy z próbki i z flakonu są zupełnie inne...

Wiem ,że ciężko to sprawdzić przez internet, ale czy ktoś miał podobną sytuację z tym sklepem albo jest na tyle obeznany w zapachach, że będzie mi w stanie wytłumaczyć tę sytuację?

Pozdrawiam

//Wiz_Khalifa
Nie weryfikujesz oryginalności, więc temat ląduje w innym dziale.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 03 lip 2014, 16:48 

Na e-glamour kupiłem wodę perfumowaną Amouage Beloved Man, aby porównać z oryginałem. Opakowanie identyczne. Korek na flakonie plastikowy, a nie metalowy jak w oryginale. Rurka atomizera z babelkami powietrza co wskazuje na ingerencję. Zapach prawie że identyczny, ale trwałość to może 30 minut, a projekcja słabiutka tylko przy skórze, niewyczuwalna dla otoczenia. W tej sytuacji wnioski co do perfum Amouage nasuwają sie same. Dalsze wnioski pozostawiam chętnym do zakupu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 08 wrz 2014, 07:19 
FakeHunter

równiez miałem pdobna sytuacje, zakupiłem perfumy L'aristan Parfumeur wode perfumowaną, i zapach był nietrwały, mimo ze wszystko wskazywalo na oryginał, kilka lat wczesniej nie miałem zastrzezen do tej perfumerii, teraz.... juz tam nic nie kupie

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 gru 2014, 14:30 

Przykladowo kupicie teraz Boss Bottled i nie ważne czy w eglamour czy sephorze. Zapach i tak będzie trzymał max 2 godziny a nie 8 jak kilka lat temu, a to wszystko przez reformulacje zapachu.
W 2011 roku marki perfum zaczeły podrabiać własne wody więc do nich miejcie pretensje ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 gru 2014, 01:56 

Mariano88 napisał(a):
Przykladowo kupicie teraz Boss Bottled i nie ważne czy w eglamour czy sephorze. Zapach i tak będzie trzymał max 2 godziny a nie 8 jak kilka lat temu, a to wszystko przez reformulacje zapachu.
W 2011 roku marki perfum zaczeły podrabiać własne wody więc do nich miejcie pretensje ;)

Nie moge przepatrzec co wypisujesz od ostatniego tygodnia na tym forum.
Hugo Boss podrabia Hugo Bossa ? Ehh :/
Polecasz na tym forum e-glamour, gdzie w internecie jest tysiac negatywnych opinii tego sklepu.
Kup prawdziwy zapach i porównaj, nie mozna porównywac podroby z podroba, bo wtedy nigdy nie poznasz prawdziwego zapachu.
Na allegro jest masa podrób, ale mozna tez kupic oryginalne perfumy, trzeba po prostu miec ten oryginał i umiec porównać, jesli się nie spodoba, to masz 7 dni na zwrot albo analize chemiczną - proste.
A REAL Boss Bottled trzyma do 5-6 dni na ciuchach, wiec nie wiem o jakich 2 godzinach piszemy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 gru 2014, 12:26 

Cytuj:
REAL Boss Bottled trzyma do 5-6 dni na ciuchach, wiec nie wiem o jakich 2 godzinach piszemy.

Od kiedy to trwałość perfum na ciuchach jest wyznacznikiem oryginalności danej wody toaletowej czy perfumowanej?
Na ciuchach kolego to i legendarny Brutal czy dezodorant Old Spice będzie czuć nawet i dłużej niż 5-6 dni... :lol:

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 gru 2014, 13:54 

Johnyy napisał(a):
Nie moge przepatrzec co wypisujesz od ostatniego tygodnia na tym forum.
Hugo Boss podrabia Hugo Bossa ? Ehh :/
Polecasz na tym forum e-glamour, gdzie w internecie jest tysiac negatywnych opinii tego sklepu.
Kup prawdziwy zapach i porównaj, nie mozna porównywac podroby z podroba, bo wtedy nigdy nie poznasz prawdziwego zapachu.
Na allegro jest masa podrób, ale mozna tez kupic oryginalne perfumy, trzeba po prostu miec ten oryginał i umiec porównać, jesli się nie spodoba, to masz 7 dni na zwrot albo analize chemiczną - proste.
A REAL Boss Bottled trzyma do 5-6 dni na ciuchach, wiec nie wiem o jakich 2 godzinach piszemy.

Buhehe typ perfumuje się po ubraniach i to jeszcze (zakładam po poprzednich jego postach) podrobami.
ad.1
Jesteś za bardzo ograniczony i nie rozumiesz o czym piszę. A pisałem o reformulacjach kompozycji zapachowych jakie nastąpiły głównie w 2011 roku co negatywnie wpłynęło na m.in. na projekcje czy trwałość zapachu i to jest odpowiedź na pytanie autora.
ad.2
Na pewno na e-glamour mam pewniejszy towar niż u allegrowicza u którego kupowałeś perfumy gdzie ceny marki Chanel u niego wynoszą nawet 150zl za 100ml więc samo się nasuwa ze gość sprzedaje podroby jest to "oczywista oczywistość".
ad.3
Ty właśnie kupiłeś taki "oryginał" a teraz pewnie perfumujesz się po ubraniach i mówisz znajomym ze Chanel. +10pkt na dzielni, ale nie tutaj <spadowa>
Jaka analizę chemiczna... Ktos ci glupot naopowiadal a ty w nie uwierzyles hehe
ad.4
Tak w ogóle to nie ameryka, jak zwracasz przedmiot to nie może miec śladów użytkowania a w przypadku perfum nie można oddać bo się nie podoba to jest nie możliwe wtedy kazda internetowa perfumeria sprzedająca oryginalne produkty zbankrutowałaby, przeciwnie ktos kto sprzedaje podroby bo przyjmie zwrot od jednego a dwóm naiwniakom jak ty sprzeda i jest do przodu. Proste jak budowa cepa.
Zapamiętaj myślenie nie boli.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 gru 2014, 14:37 

Lukaszz88 napisał(a):
Cytuj:
REAL Boss Bottled trzyma do 5-6 dni na ciuchach, wiec nie wiem o jakich 2 godzinach piszemy.

Od kiedy to trwałość perfum na ciuchach jest wyznacznikiem oryginalności danej wody toaletowej czy perfumowanej?
Na ciuchach kolego to i legendarny Brutal czy dezodorant Old Spice będzie czuć nawet i dłużej niż 5-6 dni... :lol:

Skąd wiadomo ? Uzywałes :D ? Poza tym wiadomo, ze zapach na ciuchach jest bardziej ulotny niz na skórze, a to prosty wyznacznik.
Bez przesady, na pewno oryginalnego Bossa nie czuc 2h. Jesli ktos nie wierzy, to niech wybierze sie do perfumerii i psiknie perfumami. No losie....
Mariano88 napisał(a):
Buhehe typ perfumuje się po ubraniach i to jeszcze (zakładam po poprzednich jego postach) podrobami.

A wg Ciebie po jakich miejscach powinno sie perfumowac ? Może po szyi ? :D Wybierz sie do perfumerii, tam wytlumacza Ci jak i gdzie powinno sie uzywac perfum, ja to wiem, ale nie napisze ci tutaj tego, bo bedziesz sie chwalil, ze juz wiesz :)
Akurat od lat kupuje oryginalne chanel mademoiselle, wiec umiem porownac podrobke z oryginałem. Kupiłem jedna i od razu zwrociłem, zakup perfumy od sprzedającego, porównaj i sie dowiesz. Chanel idealnie nie da rady podrobic.
O jakiej analizie chemicznej pisze ? Np. o takiej. Człowieku, jest 21 wiek.
O jakich 100ml za 150 zł mowisz ? Ja nic takiego nie widziałem, ale znow pokazujesz swoj poziom intelektualny zaklinajac rzeczywistość.
Chcesz sie zalozyc, ze kupie perfum, i jesli bedzie podrobiony a udowodnie ze to podroba to zrobie zwrot ? To nie Afryka, ze musze kupowac kota w worku nawet gdy jest podrobiony. Jakies prawo tu jednak istnieje.
Musisz wlaczyc myslenie, wylaczyc grawitacje.
I na koniec twoj ulubiony obrazek: " <spadowa> " - co swiadczy, ze masz około 16 lat.
Nie polemizuje juz z toba. Bez odbioru

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 gru 2014, 15:06 

O takich
http://allegro.pl/chanel-allure-homme-e ... 43765.html
http://allegro.pl/gucci-by-gucci-pour-h ... 40023.html

Fajny oryginaly co nie? Kup sobie ale nie pisz na tym forum o oryginalach jak nie masz zielonego pohecia.
Tak po szyi a nie ubraniach powinno się perfumować, wierzysz w to co byle stażystka w perfumeri nie mająca pojecia o kosmetykach ci powie... Skąd się tacy ludzie biorą.
To ze jest 21 wiek tzn zw mam wydawać mnóstwo kasy na analizę? To jest chwyt podrobkowiczow jak tanie perfumy z promu, przewróconego tira czy likwidacji perfumeri na rumuńskim bzarku ale co ktos ci powie to ty w to uwierzysz.
Nie pisze się perfum tylko perfumy! Widać ze nie znasz nawet podstaw wiec szkoda mi na cb czasu...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 wrz 2016, 19:57 

Kupuję w e-glamour i zawsze było ok - nawet produkty niszowe (comme des garcones 100% oryginał)

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]