Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 15 gru 2017, 06:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 maja 2015, 08:22 

Witam,
Często odwiedzam ten sklep i zawsze myślałem, że wszystkie marki są oryginalne. Ostatnio przeczytałem gdzieś w internecie, że sprzedawane są tam podróbki. Jak myślicie czy koszulka polo RL za 149zł czy inne tego typu "okazje" nie są podejrzane? Czy zdażyło się komuś znaleść tam nie oryginalne ciuchy?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 maja 2015, 19:00 
FakeHunter

kilka razy kupowałem i nie spotkałem się z niczym podejrzanym.

według mnie mało jest tam fajnych ubrań. jak już schodzą z cenami to często kolory czy rozmiary są beznadziejne. ale mimo wszystko byłem zadowolony z kilku ciuchów. obecnie już dawno tam nie byłem, bo kilka razy z rzędu nic fajnego nie znalazłem i szkoda mi na to czasu

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 maja 2015, 22:28 
FakeHunter

Produkty oryginalne, bez dwóch zdań. Ale jest inna ciekawa kwestia... jakość.
Kiedyś czytałem dosyć obszerny artykuł o odzieży sprzedawanej w TK Maxx. Nie mogę go teraz znaleźć ale wniosek ogólnie był taki, że sprzedawana odzież jest gorszej jakości (rzezy które nie przeszły kontroli jakości, wadliwe serie itd.) i sądzę że faktycznie tak jest. Spodnie Lee/Wranglera - kilka prań i nie ma. Oczywiście reklamacja nieuwzględniona. Ostatnio kupiłem bieliznę RL, miałem ją na sobie raz - dziura. Kurtka Esprita - zamek padł po 2-3 miesiącach. Jedyne z czego jestem naprawdę zadowolony to T-shirt Teda Bakera, który już trochę mi służy a wygląda jak nowy.

Reasumując... nie polecam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 maja 2015, 23:50 
FakeHunter

może i coś w tym jest.

kupowałem bluzę TH, niby tylko 150 zł, ale po jakimś czasie kolor zaczął schodzić w jednym miejscu. jeansy TH też po jakimś czasie się przetarły. ale hitem dla mnie były jeansy roberto cavalli, które co prawda po jakimś roku, ale zaczęły się przecierać na dupie aż zrobiła się dziura. a jakieś tanie nie były. z drugiej jednak strony mam kilka ubrań, które służą już dość długo

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 maja 2015, 21:02 

Ja kupiłem w Tkmaxxie kiedyś 2 pary jeansów Calvina Kleina, które nie miały jakiegoś super składu- chyba 20% tworzywa sztuczne, ale wtedy nie wiedziałem, że to dość ważne. Mimo to spodnie mi służą 4 lata, a w zasadzie mam 5 par ogólnie i chodzę w każdej po kolei. Powiedizałbym nawet że są w bardzo dobrym stanie i wcale się nie zdziwię jak pochodzę w nich jeszcze parę dobrych lat.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 03 cze 2015, 15:48 

Ja dosyć często kupuje w tk maxx dlatego miałem obawy odnośnie oryginalności. Co do jakości to mam dosyć sporo ciuchów RL oraz TH i wszystko prane jest wedle zaleceń na metce i ciuchy wyglądają jak nowe.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 sie 2015, 14:11 

Ja w TK kupiłem kilka rzeczy już i w sumie jestem zadowolony. No może po za jedna polówką Tacchiniego, która po kilku praniach straciła trochę kolor. No, ale na przykład polo Hilfiger Denim służy mi już z 2-3 lata i dobrze się trzyma. Koszula Hilfigera kupiona pod koniec tamtego roku na razie także wygląda dobrze, a była już prana kilka razy. Z firmy Ben Sherman posiadam także koszule i polówkę, trzymają się, nie ma śladów "słabej jakości". Może też zależeć od dostawy czy po prostu danej rzeczy. Ogólnie ja polecam sklep.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 wrz 2016, 17:58 

Jest cos nie tak z tym sklepem, rzeczy bardzo odbiegaja jakosciowo od oryginalu sa po prostu tandetne - mam pare rzeczy z markowych sklepow nawet ostatnio widzialem model mojej kurtki tomiego za 900 zł w tk maxx 350 zł i bylem w szoku material beznadziejny logo innego rozmiaru, poprute w srodku - zupelnie nie jak tomii a jakas chinska podroba. W mojej opinni nie sa to rzeczy oryginalne jezeli ktos ma cos z oryginalnego sklepu od razu widzi roznice, moim zdaniem sa to chinskie podroby tylko nikt nie moze im nic udowodnic.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 maja 2017, 12:29 

Ja co do ubrań nie mam zastrzeżeń, ale zastanawia mnie zegarek, to możliwe, że zegarek Korsa wytarł się po kilku miesiącach? Wcześniejszy zegarek od jubilera, firmy nawet nie pamiętam służył dobre kilka lat..

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 maja 2017, 12:23 

Zdecydowanie polecam ten sklep też dużo o tym pisałem na blogu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 15 maja 2017, 12:38 

Daj link do wpisu na blogu, chcę przeczytać.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]