Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 16 sty 2018, 17:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Biżuteria
PostNapisane: 12 gru 2017, 12:46 

Mam pytanie czy ktoś z was nosi broszki. Niestety kojarzą mi się one tylko z jedną osobą. I było to u niej wyśmiewane. A ja się poważnie zastanawiam czy aby na licytacji na https://desa.pl nie nabyć brożki secesyjnej. Na licytacji wystawione są dwie brosze z końca XIX w. Obie bardzo mi się podobają. I obie niosą ze sobą historię. Pierwsze brosza jest w kształcie konika polnego. Jest przesłodka, a do tego posiada 1 szmaragd, 1 rubin, 2 rozety diamentowe oraz 3 perły barokowe. Zaś ta druga brosza jest kwiatowa i posiada 4 perły. Obie brosze są złote i każda z nich czym innym mnie urzekła. Cena wywoławcza jest taka sama i tak teraz jak o tym wam piszę to jestem zdecydowana na kupno chociaż jednej. Postaram się dzisiaj jedną wylicytować. Licytacja odbędzie się dzisiaj o 19.
Tak w sumie patrząc na biżuterię to wolicie nową czy taką z historią. A i czy nosicie prawdziwe złoto czy srebro, czy raczej kupujecie biżuterię za niewiele na jakiś stoiskach? Jak podchodzicie do tej kwestii?

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]