Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 maja 2018, 10:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2010, 20:27 

witam szukalem takich okularow dla dziewczyny na urodziny i szukam orginalow na allegro trafilem na kilka aukcji jak myslicie czy jakies z tych sa orginalne?
dzieki

http://allegro.pl/item1147364005_okular ... a_juz.html

lub

http://allegro.pl/item1144064935_chanel ... allen.html

ceny rozne ;/

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 lip 2010, 22:55 
FakeHunter

hmmm...nie ryzykował bym i zakupił okularki w jakimś sklepie lub optyku, widziałem w paru lokalizacjach okularki D&G , Armaniego, i chyba Chanel również;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 lip 2010, 23:00 
FakeHunter

ale na moje oryginały

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 lip 2010, 00:03 

chyna jednak te za 400zl tO fake! bO zObaczylem co ma sprzedajacy na innych aukcjach a buty krystiana labutina za 500zl to juz gruuuuuba przesada a co do drugich to nie wiem wiec jak wygladaja tak samo jak pierwsze to i one sa fake! kupie ray ban i po problemie.;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 lip 2010, 07:41 

Przesadą są balerinki Chanel za 399 zł
A Loboutiny nieoryginalne, co widać na zdjęciach real.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 17 lip 2010, 16:17 

Obydwie pary okularów są podróbami, na forum jest poradnik okularów Chanel i bardzo łatwo zweryfikować oryginały.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 lut 2018, 11:24 

CÓż, wydaje mi się, ze wystarczy dobrze poszperać w necie i na pewno bez większego problemu można znaleźć takie gadżety w okazyjnych cenach. Teraz w sklepach internetowych można bez większego problemu znaleźć różne promocje, a okulary są o tyle dobrym pomysłem ,że posłużą w dłuższej perspektywie niż tylko kilka dni. Takie jest moje zdanie i tego zamierzam się trzymać. W każdym razie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, w ramach którego osoba obdarowana otrzymuje taki prezent, który może posłużyć jej przez większy okres niż tylko kilka dni. Ponadto nie wiem, czy każdy z Was zdaje sobie sprawę, że czasami mamy do czynienia z dylematem, co kupić danej osobie, bo nie orientujemy się w jej aktualnych gustach. W każdym razie ja jestem zwolenniczką wypytania wprost danej osoby, co by się jej spodobało i trzymanie się takich wytycznych. Czasem z kolei pozwalam sobie na ryzyko, jeśli chodzi o prezent dotyczący dzieci. W tegoroczne ferie poszłam na żywioł i ze swoją siostrzenicą wybrałam się do Laponii - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html, w ten sposób mogłyśmy spędzić naprawdę wspaniałą przygodę.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]