Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 22 paź 2019, 08:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2018, 11:07 

Co jest Waszym zdaniem lepszą opcją? Zakup gotowego domu czy budowa? Zawsze byłem zwolennikiem tej drugiej opcji, ze względu na to że mógłbym wszystko urządzić po swojemu. natomiast gdy zobaczyłem jak teraz wyglądają współczesne osiedla gotowych domów jednorodzinnych mam już mieszane uczucia. Zdjęcia i projekty na pewno wszystkiego tam dobrze nie odzwierciedlają, ale sami zobaczcie: http://www.ventana.pl/osiedle/ , pięknie prawda? Bardzo stylowe budownictwo zwłaszcza, a pomyślałem, że przecież wnętrza mógłbym zaaranżować już sam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 lis 2018, 14:56 

Jeśli masz działkę to wybór jest raczej prosty, a jak chcesz postawić dom szybko to bierzesz drewniany. A jak nie to już tutaj trzeba trochę głębszej analizy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 sty 2019, 13:13 

Jesli chodzi o domy drewniane to faktycznie są piękne, najbardziej podobają mi się te z bali. Może orientujesz się komu ewentualnie zlecić budowę? Najlepiej ekipa z okolic W-wy ale nie koniecznie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 26 maja 2019, 22:45 

Ja bym chyba budował, ze względu na to że nie znamy prawdziwej historii domu. W nowym domu możemy zapewnić sobie odpowiednią ekonomię, hydraulika (tutaj dowiesz się więcej), ponieważ to ciepło i odpowiednia wentylacja jest istotna.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 maja 2019, 15:12 

pozwolenia pozwolenia i jeszcze raz pozwolenia, lepiej już kupić jakiś wybudowany.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 07 cze 2019, 08:58 

A garaż jaki polecacie zrobić u siebie? Co powiecie na blaszaki? Widziałam ostatnio garaże blaszane świętokrzyskie producent tanio na jednej stronie. Taki garaż według mnie sprosta oczekiwania każdego, ponieważ jest mocny i cechują go wysokie walory estetyczne. Na pewno też każdemu spodoba się fakt, że jego budowa jest tania.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 11 lip 2019, 14:10 

Hej

Ja polecam sprawdzić oferty i co się buduje na lokalnym serwisie regionalnym np. na https://www.bydgoszczak.pl/
Są tam oferty z pierwszej ręki od firm deweloperskich, a także od osób indywidualnych.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 24 lip 2019, 15:27 

Na pewno wolałbym zrobić dom po swojemu jednak wymaga to wiele czasu i poświęcenia. Wszystkie te pozwolenia, organizowanie ekip - ogólnie masakra. Jak ktoś nie chce tej długiej drogi przechodzić to na pewno zakup domu będzie lepszą opcją.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 27 sie 2019, 00:48 

Ja bym wolał postawić. Szczególnie że można dopasować sobie własną łazienkę. Można dobierać akcesoria łazienkowe i inne do woli i bez problemu zmieniać. Moim zdaniem na luxury jest kilka produktów do ciekawego zagospodarowania.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]