Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 20 sty 2021, 05:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr. Martens
PostNapisane: 05 sty 2012, 18:01 

Jako, że nie mam pojęcia o ewentualnych podróbkach tychże, chciałem dokonać zakupu przez stronę oficjalną. Niestety.. okazało się, że Brytyjczycy do nas nie wysyłyją ( <???> ), a handlem z "interiorem" zajmują się Stany, które za wysyłkę wołają 70-80$. <szok2> Po doliczeniu cła/vat-u interes robi się raczej mało ciekawy. <przeklina> Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonych, polskich sprzedawców? Widziałem kilka sklepów internetowych, ale pisać w takich miejscach można sobie różne rzeczy.
BTW: miał ktoś okazję sprawdzić/porównać wersje Made in England oraz Made in China (czy gdzie tam je robią w Azji)? Warto wyszarpać dodatkowy grosz na produkt europejski?

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Dr. Martens
PostNapisane: 05 sty 2012, 18:45 
FakeHunter

Ja kupuję tutaj:
http://www.eastend.pl/markowe/buty-dr.- ... /filter,co prawda Caterpillary,ale mają też Dr.Martens.Moje CAT są made in england.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 05 sty 2012, 20:19 

Ralf1975 napisał(a):
Ja kupuję tutaj:
http://www.eastend.pl/markowe/buty-dr.- ... /filter,co prawda Caterpillary,ale mają też Dr.Martens.

Dzięki. :)

Cytuj:
Moje CAT są made in england.

Może tych akurat gdzie indziej nie robią?
W porównaniu z Martensami na stronie amerykańskiej, w tym sklepie są cokolwiek tanie. W USA najtańsze importy z UK są po 180$, co daje (przy kursie 3,4zł/1$) 612zł. W każdym razie zapytam.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 wrz 2012, 09:08 

Na Martensy mam sposób jeden: kupno w Anglii, jesli masz kogoś znajomego na Wyspach (a teraz każdy kogoś ma:)) poproś o przysługę. Kupiłam tak buciory dla siebie Made in England mam na 100% .

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 wrz 2012, 09:54 
Moderator

smiesza mnie tacy ludzie dla ktorych anglia czy stany sa zbawieniem, oryginaly moge kupic rowniez w polsce jesli nie szukam mega promocji na allegro :)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 wrz 2012, 10:05 

marjo napisał(a):
smiesza mnie tacy ludzie dla ktorych anglia czy stany sa zbawieniem, oryginaly moge kupic rowniez w polsce jesli nie szukam mega promocji na allegro :)

Jak miło, że masz dobry humor z tego powodu :D

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]