Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 maja 2018, 23:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie o dom
PostNapisane: 19 lut 2018, 11:53 

Słuchajcie, moje drogie koleżanki. Mam do Was pytanie tyczące się tego, czy Waszym zdaniem kominek z płaszczem wodnym mógłby się sprawdzić jako system grzewczy w domu? Wiem, że pytanie jest dosyć niecodzienne jak na to forum, ale może któraś z Was budowała się albo orientuje się lepiej w tematach budowlanych. W każdym bądź razie z moim partnerem kilka ostatnich lat spędziliśmy na obczyźnie, głównie w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Ja pracowałam przede wszystkim jako opiekunka, z kolei mój facet jako magazynier. To były jeszcze w miarę dobre czasy, kiedy Polaków nie było tak dużo w UK i nikt nawet nie myślał o Brexicie. Możecie być przekonani, że teraz nie jest tam już tak kolorowo. Ale wracając do tematu (sorry za tę dygresję), chciałabym się Was zapytać, czy znacie kogoś kto korzystał z kominka z płaszczem wodnym lub może same korzystacie z takiego kominka. Mój mąż bardzo napalił się na taki kominek - z jednej strony ma on ten minus, że zajmuje dosyć dużo miejsca. Z drugiej zaś, jak wyczytałam tutaj - https://kratki.com/pl/rodzaje-wkladow-kominkowych-kominek-wodny-powietrzny-czy-gazowy-poznaj-roznice/, ma ten plus, chociażby w porównaniu z kominkiem powietrznym, że może posłużyć do podgrzewania wody. A jak Wy sądzicie?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 14 mar 2018, 17:59 

Mam, używam i polecam kominek. Wprowadza niesamowity klimat i obniża koszty ogrzewania. W naszym przypadku od czasu zakupu brykietu przez http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kate ... 44/brykiet nie musimy suszyć drewna i kupować na kolejny sezon. Generalnie same plus polecam kominek

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]