Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 26 maja 2018, 23:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 maja 2018, 13:14 

Witam serdecznie

Chciałbym się podzielić moją opinią na temat ciuchów tej firmy. Od kilku lat nieźle radzę sobie finansowo i kupiłem w tym czasie dużo markowych ciuchów, różnych firm i takiego badziewia jak diesel to nigdy nie widziałem.

Wszystkie ciuchy były zakupione w sklepach online(zalando, answear i gomez), a tam raczej podróbek nie sprzedają.

Moim pierwszym ciuchem tej firmy był t-shirt, który podziurawił się już po pierwszym praniu!!! Zrobiły się dwie dziury. Jedna na bocznym szwie, druga przy górnej metce. Pomyślałem sobie, że może miałem pecha i akurat trafiłem na egzemplarz gorszej jakości, więc nie zraziłem się do diesla i po kilku tygodniach nabyłem jeansy i 3 pary bokserek. Jeansy wyglądały świetnie, ale co z tego skoro pękły w kroku po pół roku - nawet się zrymowało :-D Bokserki pociągnęły trochę dłużej, lecz ostatnio pojawiły się dziury w dwóch parach. W międzyczasie kupiłem nowy t-shirt i sweter diesla. T-shirt nie podziurawił się tak jak ten pierwszy, ale po kilkunastu praniach wygląda znacznie gorzej niż koszulki innych firm po kilkudziesięciu praniach. Za to sweter się zniekształcił i zrobiła się też w nim dziura pod pachą. Po tej ostatniej akcji obiecałem sobie, że nigdy, ku...wa nigdy już nie kupię nic od tej firmy, bo jest to przereklamowane gówno!

Jak napisałem na początku, kupiłem w ostatnich latach dużo markowych ciuchów i z ŻADNĄ rzeczą innych firm nie miałem problemu.

Wszystkie ubrania innych firm takich jak np. pepe jeans, wrangler, lee, hugo boss, marco polo, g-star wyglądają prawie jak nowe i to nawet po kilkudziesięciu praniach. Żadnych dziur, zniekształceń, tylko ten śmieszny diesel jest niewarty swojej ceny.

Ktoś z forum miał może podobne doświadczenia z firmą diesel? Czy ta firma faktycznie produkuje taki przereklamowany syf?

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]