Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 19 cze 2019, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2019, 11:07 

Czy Waszym zdaniem warto jest oszczędzać?

Czy lepiej jednak żyć chwilą oraz wydawać to co się zarobi? Jak jest z Wami?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2019, 12:36 

Warto posiadać nawet niewielkie oszczędności, ponieważ dają one poczucie bezpieczeństwa. Przynajmniej mi i nie chcę wyobrazić sobie sytuacji, w której nie miałabym żadnych zaoszczędzoncyh pieniędzy.... Warto również oszczędzać na określony cel w ten sposób uczymy się większego zdyscyplinowania wobec naszych środków pieniężnych. Bezpieczne oszczędzanie bez zbędnego ryzyka to oszczędzanie na lokatach bankowych. Aktualnie dobre oprocentowanie ma lokata bezkarna w banku bgż:
https://www.tanie-konto.pl/bgz/lokata-bezkarna/

Sama lokata ma bardzo dobre warunki tak poza tym.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 26 kwi 2019, 22:41 

niestety czasami trzeba skrozystać z kredytu lub pożyczki. generalnie jak się nie ma szans w banku, to można wziąć pozabankową, ale to trzeba dokładnie sprawdzić, provema to nowa firma, mają w miarę ok warunki.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 07 maja 2019, 18:28 

eee tam, te pozabankowe to można się nadziać, po co się stresować, lepiej po znajomych pożyczyć.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 20 maja 2019, 14:18 

Staram się oszczędzać na czym tylko się da. Biorąc pod uwagę, że ceny żywności (i nie tylko) idą bardzo w górę, a płace jak stały w miejscu tak stoją-to trzeba sobie jakoś radzić. Oszczędzając na co dzień można odłożyć całkiem niezłą sumę pieniędzy i wtedy zaszaleć czy to na zakupach, czy na wakacjach. Chociaż ja ostatnio znalazłam na https://dworzeconline.pl/info/promocje/tansze-bilety sporo tanich połączeń między różnymi miastami w atrakcyjnych cenach. Korzystam z nich przy każdej możliwej okazji, nie martwiąc się o paliwo, miejsce postojowe, czy wygodę. Dzięki temu podróżuję tanio i komfortowo

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 maja 2019, 15:13 

jak w tym kraju oszczędzać.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]