Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 16 cze 2019, 19:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2019, 12:40 

Nie chcę się uczyć sama ale zapisałam ostatnio mojego syna na naukę gry na pianinie do szkoły muzycznej. Co lepsze będzie do ćwiczeń w domu? Pianino czy może jednak keyboard?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 25 kwi 2019, 13:58 

Pianino. Masz jednak pewnosć, ze ochota na naukę gry synowi sie nie zmieni? Keyboard to mniejszy wydatek, tak wiec zainwestowałabym właśnie w ten instrument. Przynajmniej na poczatek, potem można kupić juz pianino. Przy zakupie keyboardu należy skupić się na podstawowych elementach, które są bardzo istotne. Po pierwsze koniecznie należy sprawdzić klawiaturę, ważna będzie jej głośność oraz stan techniczny. Po drugie dobrze jest sprawdzić jakie są dodatkowe funkcje takie jak dysk.
Polecam kontakt z tym sklepem:
https://pianostore.pl

Mają tam bardzo duży wybór instrumentów klawiszowych i powinni doradzić jaki instrument będzie najlepszy.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 maja 2019, 10:43 

Jak potrzebujesz pomocy to zajrzyj na https://eskk.pl/ - oni tam mają wiele kursów hobbystycznych i językowych, wydaje mi się, że keybord też.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 maja 2019, 16:21 

Zdecydowanie pianino - prestiżowe. Ostatnio trafiłem na stronę z piosenkami religijnymi, widziałem na niej bardzo dużo utworów z wykonaniami, sprawdź tutaj może coś cię zainspiruje.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]