Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 14 lis 2019, 08:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rzeszów botoks
PostNapisane: 28 kwi 2019, 10:44 

Może ktoś jest z Rzeszowa?

Gdzie doradzicie wybrac się na zabieg botoksu? Czy również jesteście zadowoleni z efektu? Zastanawiam się nad zapisaniem się na zabieg na zmarszczki na czole.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 kwi 2019, 13:01 

Aktualnie chodzę na dwie okolice. Na czoło oraz na lwia zmarszczkę. Początkowo robiłam botoks na czoło, jednak potem zdecydowałam się również na lwia zmarszczkę. Bałam się bólu, jednak nie jest to takie straszne jak się wydaje. Po pierwsze lekarz używa do tego najmniejszej możliwej igiełki. Po drugie sam zabieg nie trwa długo, tak więc nie ma się tutaj czego bać.
Bardzo ważne jest zapisanie się do doświadczonej osoby . Obecnie bardzo wiele kosmetyczek robi sobie kursy i wykonuje takie zabiegi, jednak sama raczej do takiej osoby bym sie nie wybrała bo obawiałabym się czy zabieg zostanie wykonany dobrze. O wiele lepiej jest wybrać sie do lekarza.
W Rzeszowie polecam doktor Szczepańska: https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/bo ... -botoksem/ - tutaj masz kontakt.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 paź 2019, 20:08 

Nie stosowałam jeszcze żadnych zabiegów tego typu. Ale nie powiem, bo medycyna estetyczna Katowice naprawdę mnie intryguje. Tak wiele się słyszy, że dane osoby w ten sposób schudły, czy usunęły zmarszczki. Powiększyły sobie biust czy usta. Zabiegów jest multum jakie daje taka medycyna estetyczna. Warto więc udać się na konsultację i sprawdzić jakie zabiegi zaproponują nam specjaliści.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]