Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 17 lis 2019, 16:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 paź 2019, 09:12 

No więc tak jak w pytaniu jakie jest Wasze ulubione zajęcie..? Piszcie także dlaczego akurat tak lubicie spędzać czas.. Smile
Ja np. uwielbiam tańczyć. Myślę, że dlatego lubię to robić ponieważ w tańcu można wyrazić siebie i swoje uczucia. Oglądam raczej wszystkie taneczne filmy. Chodzę na wszystkie dyskoteki, na których zawsze świetnie się bawię..

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 paź 2019, 11:37 

Ja lubię czytać Zresztą to nawet logiczne, biorąc pod uwagę temat forum. A dlaczego lubię czytać ? Ponieważ wtedy jestem w innym świecie. A to niesamowite, odciągnąć myśli i uwagę od realnego świata i dać się ponieść fantazji.

Trochę tańczyłam wcześniej, ale żadna ze mnie profesjonalistka ;P Podziwiam ludzi którzy to lubią, bo niesie to ze sobą dużo wyrzeczeń i pracy.

Ogólnie chciałabym nauczyć się grać na jakimś instrumencie muzycznym. Ciekawią mnie na przykład flety, widziałam jak mozna na nich ładnie grać.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 21 paź 2019, 20:51 

Witam,ja poszukuje zajec dla dziecka. Zalezy mi,aby czas wolny mialo zorganizowany i mogla zajac sie soba i nawiazac nowe znajomosci. Co sądzici eo tej ofercie https://kidos.pl/zajecia/warszawa/d,bialoleka,praga-polnoc,targowek,marki,legionowo ? Myslalam o tancach. Jak sądzicie,warto?

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]