Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 23 wrz 2020, 21:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2020, 11:50 

Cześć, niedługo zbiżają się urodziny mojej przyjaciółki która, jest 'smakoszem' kawy :) Zastanawiam się jaką kawę kupić, bo z kilku przeczytanych w necie artykułów wiem, iloma czynnikami różne ziarna kawy się różnią... Możecie polecić jakąś sprawdzoną kawe ze sklepu online?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 sty 2020, 17:41 

Pomysł na upominek genialny, ale na gatunkach samej kawy szczególnie się nie znam...

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 06 mar 2020, 14:53 

W sumie myślę, że to może być całkiem fajny, na pewno uniwersalny pomysł na prezent. Trzeba tylko jakąś lepsza kawę kupić. Myślę, że tu sklep z kawami https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... O-200.html sprawdzi się idealnie.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 16 cze 2020, 23:54 

Rovi napisał(a):
Pomysł na upominek genialny, ale na gatunkach samej kawy szczególnie się nie znam...

Mam zupełnie inne zdanie na temat prezentów...kawa może być....Ale co? Tylko kawa??? Co to za prezent? Kawę mogę kupić np w biedronce czy w Lidlu za jedyne 15-18 zł... no dobra, niech będzie to wyśmienita kawa i będzie kosztowała np maks 25-30 zł ( no nie widziałem takich cen.... Dobra... idziemy dalej: ofiara pyta o sklepu internetowym gdzie można zamówić kawę w prezent... Ale znowu mam pytanie- po co??? Dużo tego w każdym sklepie...A poza tym trzeba właśnie z Internetu...i płacić z góry i za dostawę min 10-15 zł?? Dla mnie to dziwne jest....Rozumiem że np można zamówić kartę podarunkową ( https://giftmall.pl/on/prezenty-na-dzien-ojca ) jak zamawialem dla ojca i od razu z dostawą pod jego adres ponieważ mieszkamy w innych miastach... Ale nie płacił bym nigdy za dostawę kawy :-D szkoda mi kasy na takie coś)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 23 cze 2020, 11:44 

no to dorzuć do tej kawy czekoladki ;p

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]