Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 20 sie 2019, 22:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2014, 22:09 

Witam planuję zakup perfumów na zimę i mam mały kłopot, bo już sam nie wiem, co wybrać. Moim faworytem jest Burberry London for Men, potem są Armani Code, D&G The One. A i jestem ciekawy zapachu Abercrombie & Fitch Fierce, o którym słyszałem same dobre opinie. Co byście mi doradzili?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 28 wrz 2014, 01:55 
FakeHunter

Trochę to dziwnie zabrzmi, ale jako specjalista od A&F używam Armaniego Code i szczerze polecam-świetny zapach!!!

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 29 wrz 2014, 23:37 

Armani Code swietny zapach przyznaje, a moglbys cos powiedziec o A&F fierce?

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2014, 00:04 

Myślę, że w Fierce będzie Ci zimno bo podobno zima ma być w tym roku długa i mroźna. Musisz wybrać jakiś cieplejszy zapach. Zmień też zegarek na jesień/zimę, bo ten co masz może zamoknąć lub zamarznąć. I koniecznie cieplejsze rurki, ewentualnie kalesony lub rajstopy ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2014, 18:00 

nowhere napisał(a):
Myślę, że w Fierce będzie Ci zimno bo podobno zima ma być w tym roku długa i mroźna. Musisz wybrać jakiś cieplejszy zapach. Zmień też zegarek na jesień/zimę, bo ten co masz może zamoknąć lub zamarznąć. I koniecznie cieplejsze rurki, ewentualnie kalesony lub rajstopy ;)

Rozjebałeś mnie <jupi>
A wracając do tematu Fierce też jest przyjemny.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 30 wrz 2014, 21:22 

nowhere napisał(a):

<pije>

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 paź 2014, 01:21 
FakeHunter

nowhere napisał(a):

równie dobrze można powiedzieć, że po co komu markowe ubrania jak można kupić w lumpie. jak dla mnie słodkie zapachy totalnie dają dupy zimą. wydają się duszące i nieprzyjemne.

spróbuj burberry brit, nieśmiertelne kenzo pour homme, czy bvlgari aqua. cenowo wypadają fajnie, szczególnie te pierwsze. dodatkowo kenzo bardzo długo trzyma zapach, ale są dość popularne

Ostatnio edytowano 04 paź 2014, 01:23 przez infi, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 04 paź 2014, 20:02 

Burberry brit też rozważałem, zapach podobny do Burberry london, ale ten drugi bardziej mi podszedł

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 09 paź 2014, 23:36 

No cóż zapach to bardzo indywidualna kwestia , każdy lubi co innego i na każdym troszkę inaczej zapach się rozwija

Burberry London swietny zapach bardzo ciepły i przytulny i moim skromnym zdaniem wcale nie jest podobny do Brita który jest ostrzejszy , każdy jest w swoim rodzaju

Osobiscie polecam jeszcze Dior Homme Intense ( ale raczej wodę perfumowaną , perfum moim zdaniem aż za bardzo intensywny) , Lalique Encre Noire , Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme , każdy z nich jest inny i nietuzinkowy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 gru 2014, 18:30 

Miałem w swojej kolekcji Burberry London i dawał radę zimą, także mogę Ci polecić ten zapach. Flakonik 30 ml został już opróżniony...

Obecnie używam Laury Biagiotti- Roma Uomo oraz Armani- Acqua di Gio Essenza. Mam także Gucci I, który już jakiś czas temu został wycofany ze sprzedaży.

Na zimę najlepsze są cięższe, słodkie zapachy. "Świerzaki" się nie sprawdzą, nie dadzą po prostu rady i A&F-Fierce, który również mam (prosto z 5th avenue :-D ) czy Bulgari Aqua po prostu sobie odpuść. Ten ostatni również posiadam. Tak wogóle to jestem wielkim fanem lekkich, świerzych zapachów, ale zimą nie mają one siły przebicia. Giną w tłumie.

Możesz sprawdzić także Pacco Rabanne- Black XS czy też Marc Jacobs- Bang. Wiele osób zachwala także A*Man Muglera czy One Million od PR, ale to zupełnie nie moje klimaty...

Najlepiej osobiście wybrać się do perfumerii stacjonarnej lub jeszcze lepiej zamówić próbki kilku zapachów na allegro i testować na skórze, i będziesz wiedział który zapach trzyma najdłużej :-)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 gru 2014, 20:30 

Wybrałem na zime Burberry London, na wiosnę spróboję A&F Fierce jak znajdę w dobrej cenie, ale nie wykluczam też Armani Code lub Paco Rabbane, tego zapachu nie znam, a z tego co czytałem w internecie to ludzie go kochają lub wręcz odwrotnie, nienawidzą. :O

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 18 gru 2014, 23:16 

Randy1994 napisał(a):
Wybrałem na zime Burberry London, na wiosnę spróboję A&F Fierce jak znajdę w dobrej cenie, ale nie wykluczam też Armani Code lub Paco Rabbane, tego zapachu nie znam, a z tego co czytałem w internecie to ludzie go kochają lub wręcz odwrotnie, nienawidzą. :O

Paco Rabbane jest oklepany Armani Code zapach bardziej na zimniejsze dni

ja osobiście mogę polecić Dior Homme Intense albo chanel platinum egoiste ale niestety są to "drogie " zapachy

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 gru 2014, 01:03 

Z Paco Rabanne możesz też sprawdzić 212 VIP. Też dobry zapach na zimę. Bardzo dobra trwałość i zostawia ogon. Ja mam klasyczną 212 i też bardzo sobie chwalę <cwaniak2> Ale klasyk to bardziej na wiosnę ;)

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 19 gru 2014, 01:14 

Randy1994 napisał(a):

Popularnośc zabija ten zapach dlatego hejterzy hejtują, ale to o czymś świadczy :-)
Musisz się sprecyzować doradzić czego szukasz, świeżaka czy cos na zimę? Zapach do biura/uczelnie czy na randke do klubu? A może uniwersalny?
W ciemno to moge doradzic coś z klasyków:
Dior Fahrenheit
Le male JPG
Allure Sport
Platinum Egoiste
La nuit de l'homme YSL
One Million :-D

Lukaszz88 napisał(a):
Z Paco Rabanne możesz też sprawdzić 212 VIP. Też dobry zapach na zimę. Bardzo dobra trwałość i zostawia ogon. Ja mam klasyczną 212 i też bardzo sobie chwalę <cwaniak2> Ale klasyk to bardziej na wiosnę ;)

Tak jak na Boss Bottled mówi się nieoficjalnie szary i ta nazwa idealnie określa zapach tak samo
można nazywać 212 men klasyką, ale tylko dlatego, że klasycznie leży w dłoni, bo sam zapach reprezentuje typową współczesną nijakość...

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]