Przejdz na portal allekicz.pl

Teraz jest 20 sie 2019, 22:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 sty 2016, 14:31 

Czesc

tak jak w tytule sklep iPerfumy sprzedaje podrobki bynajmniej mi sie tak owe przytrafily.

Zakupilem 3 perfumy, 2 meskie i jedna damska we flakonach 100mlx2 i 1x75.

Calvin Klein Truth - zapach wietrzeje juz po 5 minutach, nic go nie czuc ani przy skorze ani na odziezy. Zapachu tego uzywam od lat Pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem Tragedia

Givenchy Men Intense oraz damska to samo Wachalem te perfumy i testowalem za granica zapach utrzymywal sie tutaj zero nic po 5 minutach ulatuje

Po odpakowaniu na butelce bylu paprochy z tekturki denko od spodu zle wylane takze w takich perfumach te rzeczy raczej niemozliwe

Stracilem ponad 500zl na ten badziew

Acha Jakto ktos chcial kupic perfumy przez allegro ze sklepu KAM PRIX tez odradzam kupilem tam damskiego Diora tester i zapach rozni sie od oryginalu takze zakonczylem zakupy w polskich sklepach Oszustwo i nic wiecej

jakby ktos chcial zdjecia moge przeslac tego badziewia co zwie sie oryginalami i niby iPerfumy 1 miejsce w rankingu Ciekawe Moze maja 20%oryginalow a reszta to smieci

Odradzam nie polecam Bynajmniej ja nie mialem szczescia

Zastanawiam sie nad jednym zeby zrobic im mala rekalme tego co sprzedaja by ostrzec ludzi by nie dali sie nabrac na to gowno co sprzedaja

Pzdr

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 22 sty 2016, 08:13 

Z tego co wiem to iperfumy sprzedaje mix - albo podrobki albo zapachy sprzed kilku lat dlatego zapach "wietrzeje" tak szybko. Niemniej nie ładnie, jak chcesz oryginalne to polecam zakupy w empiku.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 07 lut 2016, 12:28 

Jestem tego zdania, że lepiej iść normalnie do salonu - na pewno jest dużo pewniej niż przez te pseudo hurtownie internetowe..

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]